Soul Raw

Soul Raw

video
dodano: 2014-09-18 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Soul Raw" doczekało się kolejnego teledysku. Tym razem otrzymujemy street video do kawałka Pacewona zatytułowanego "Don't Think". Skreczami numer wzbogacił oczywiście DJ Ace.

dodano: 2014-05-31 16:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Nowy album producencki od Soulpete'a jest już w całości dostępny do odsłuchu! Premiera krążka miała miejsce w piątek, a cały album ukazał się nakładem wytwórni EtRecs. Na "Soul Raw" znajdziemy 15 utworów, gdzie gościnnie pojawiają się m.in. Smif N Wessun, Blu, Oddisee, Guilty Simpson, Hezekiah i DJ Ace za gramofonami.

video dnia
dodano: 2014-05-22 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Soulpete - Undisputed Champs ft. Guilty Simpson & Dj Ace

Dlaczego: Kolejnym singlem z bombowo zapowiadającego się "Soul Raw" jest kooperacja SoulPete'a z posiadaczem niepodrabialnej, leniwej stylówki, przesympatycznym Guilty Simpsonem z Detroit. Całość już 30 maja!

dodano: 2014-05-19 17:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Soulpete nie ustaje w zasypywaniu nas singlami z "Soul Raw". Międzynarodowa płyta już wkrótce pojawi się w sklepach, a dziś mamy okazję zaprezentować Wam kolejne 2 kawałki pochodzace z właśnie z niej. Tym razem padło na "Don't Think" gdzie nawija Pacewon oraz "Hood Shit" z udziałem takiego rapera jak M.A.R.S.. Warto dodać również, że już wkrótce pojawi się klip do kawałka z Guilty Simpsonem. Trzeba przyznać, że oczekiwania są duże, a single świetne. Czyżby Soulpete miał zrobić najlepszą w tym roku płytę producencką...?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-15 19:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Współpraca polskich wykonawców z zagranicznymi to zawsze wydarzenie dla rodzimego rapu. Na tej produkcji będziemy mieli aż po brzegi amerykańskich wersów na polskich bitach. Soulpete bowiem na swój materiał zaprosił nie lada gości. Na 15 pełnoprawnych utworach dostaniemy wersy od m.in. Guilty Simpsona,  Blu, Oddisee czy nawet legendarnej grupy Smif-n-Wessun, a dziś na nasze odsłuchy trafia track z nieco mniej znaną postacią. W kawałku "Step Ford" nawija Ozay Moore.

video dnia
dodano: 2014-04-15 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Soulpete - Dead Or Alive ft. Hezekiah & DJ Ace

Dlaczego: Widząc jak w muzyce rozpadają się fizyczne granice można się szczerze uśmiechnąć - tak jak wczoraj mocno zajarał mnie fakt, że HipHopDX wspomniał o naszym wywiadzie z 50 Centem, tak wrażenie robi lista światowych gości, którzy pojawią się na nadchodzącej płycie SoulPete'a... Blu, Guilty Simpson, Hezekiah, Oddisee, Pacewon, Supastition czy też legendarne Smif-N-Wessun położyli swoje zwrotki na bitach lubelskiego producenta, co złożyło się na "Soul Raw", nowy album Pete'a. Pierwszym singlem jest numer z udziałem Hezekiah, do którego video nakręcono m.in. na Hip Hop Kempie 2013, a poniżej mamy dla Was porcję szczegółów, włącznie z tracklistą i preorderem.