Sosen

Sosen

wydarzenie
dodano: 2015-02-28 22:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Na przestrzeni ostatnich 10 lat, będący żywą legendą polskiego freestyle'u Duże Pe zorganizował w Warszawie kilkadziesiąt wolnostylowych imprez z cyklu 'Bitwa O...'. Zaczęło się od małych, otwartych 'Bitew O Indeks' (i o inne stołeczne kluby jak Obiekt Znaleziony, Saturator, Depozyt 44 czy Chwila), na których pierwsze (czy drugie) kroki stawiało wielu MC będących dziś istotnym elementem krajowej sceny. Skończyło się na legendarnych 'Bitwach O Mokotów', które były najbardziej medialnymi i najatrakcyjniejszymi pod względem nagród (w czterech edycjach rozdano nagrody o łącznej wartości około 50.000pln!) wydarzeniami tego typu w Polsce.

Dziś doczekaliśmy się powrotu cyklu a w warszawskim klubie niePowiem odbyła się Bitwa o Pitos z łączną pulą nagród blisko 10 000 zł oraz udziałem wielu byłych mistrzów WBW, Wojny o Wawel czy Wojny o Śląsk! Kto zwyciężył w tak doborowym zestawieniu?

dodano: 2011-05-08 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 26)
Tradycyjnym elementem Warsaw Challenge jest walka freestyle'owa między dwiema postaciami z czołówki. Tym razem naprzeciw siebie stanęli dwaj ostatni mistrzowie WBW - Flint, który tytuł zdobył w roku 2009 i Sosen, który jest obecnym posiadaczem pasa.

Jak wyglądał wczorajszy battle i kto spisał się w nim lepiej? Mamy dla was video z tego starcia, nakręcone oczywiście przez Jacka Kowalczyka.
dodano: 2010-12-05 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 37)
Po pięciu latach pas mistrza WBW powrócił do Białegostoku. Choć wiele osób typowało Sosena na zwycięzcę wielkiego finału to do końca ciężko było przewidzieć rezultat. Wygrał szalony wykręcony styl, pełen humorystycznych akcentów. Już od jutra zaczniemy publikację video z tegorocznego finału, póki co sprawdźcie co ma do powiedzenia zwycięzca.

Tagi: