Skillz

Skillz

dodano: 2022-01-03 15:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Skillz i Uncle Murda od lat wypuszczają swoje "Rap Upy", czyli muzyczne podsumowania mijającego akurat roku. Pierwszy rozpoczął tradycję w 2002, Murda robi to samo od 2014. Nie inaczej jest i tym razem, bo panowie także 2021 rok postanowili zamknąć w muzycznej formie.

kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-09 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

Okaaaay, we’re reloaded… Magazynki naładowane i wjeżdżamy na ostro z pierwszym od dłuższego czasu Drive By’em. Dziś mamy dla was 8 strzałów  od szykujących się do wydania nowych płyt Joey Bada$$a, Lupe Fiasco i Skillza, oraz powracających po 18 latach (!) nieobecności jako grupa Jodeci, wspartych przez B.o.B. Do tego usłyszycie zaangażowany numer Red Pilla z Ugly Heroes na bicie Apollo Browna oraz nowe utwory autorstwa reprezentujacego Baltimore Ill Consciosua, jak i pochodzącego z Bronxu rapera Noah Vinsona. Let’s ride.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-01 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 1)

Kim jest G-Squared? Mało znanym obecnie (niestety) producentem muzycznym. Ale miejcie go na oku. Powód? W numerze promującym jego (powiedzmy...) nadchodzące wydawnictwo o nazwie "Unearthed" zjawiło się trzech wyjadaczy rap-sceny. Kolejno odlicz: Royca Da 5'9", Skillz oraz Diamond D. Słabo?

dodano: 2011-09-29 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)
Przyznam się, że ten post miałem napisać już pod koniec lipca,kiedy to wyszło "A Different World". Płytę ściągnąłem od razu, jednak tak się złożyło, że w natłoku innych nowych wydawnictw jakoś o niej zapomniałem... Ale co się odwlecze to nie uciecze.

Phil Adé to pochodzący ze stanu Maryland raper, podopieczny Raheema Devaughna, mający na koncie współpracę z takimi postaciami jak Raekwon, Skillz czy Wale. Na "A Different World" obok gospodarza pojawiają się m.in. Mac Miller, U-N-I oraz Raheem Devaughn, a za produkcję odpowiadają m.in. 9th Wonder, Oddisee, B!nk i Mark Henry.