jodeci

jodeci

dodano: 2017-06-08 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Rome See nie zwalnia tempa - teraz pochodzący z Baltimore raper puścił numer, w którym rapuje pod muzykę z klasycznego numeru Jodeci "Stay" z ich debiutanckiego albumu "Forever My Lady" z 1991 roku.

To już nie pierwszy przypadek z ostatnich lat, gdy raperzy sięgają po sample z dobrze znanego r&b lat 90., warto chociażby wspomnieć "Swangin" Stalleya, które wykorzystywało sample z utworu Mint Condition. Odsłuch i darmowy download, jak i przypomnienie oryginału autorstwa Jodeci w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-09 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

Okaaaay, we’re reloaded… Magazynki naładowane i wjeżdżamy na ostro z pierwszym od dłuższego czasu Drive By’em. Dziś mamy dla was 8 strzałów  od szykujących się do wydania nowych płyt Joey Bada$$a, Lupe Fiasco i Skillza, oraz powracających po 18 latach (!) nieobecności jako grupa Jodeci, wspartych przez B.o.B. Do tego usłyszycie zaangażowany numer Red Pilla z Ugly Heroes na bicie Apollo Browna oraz nowe utwory autorstwa reprezentujacego Baltimore Ill Consciosua, jak i pochodzącego z Bronxu rapera Noah Vinsona. Let’s ride.