Sia

Sia

kategorie: News, Pop
dodano: 2016-01-07 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Kanye West i Sia współpracowali już razem przy niewydanym do tej pory "Wolves", które wraz z Viciem Mensą zaprezentowane zostało w amerykańskim programie Saturday Night Live. Wersja audio owego utworu była wręcz pożądana przez słuchaczy hip-hopu, lecz do tej pory jej nie wypuszczono. Teraz artysta z Chicago i piosenkarka z Adelaide w Australii kolejny raz połączyli siły i stworzyli nowy singiel "Reaper", który promuje nadchodzący album Sia "This Is Acting". Mimo, że nie jest to stricte hip-hopowa produkcja to i tak warto sprawdzić w jakiej formie jest przygotowywujący się do wydania "SWISH" Kanye West. 

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-10 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Za oknem wiosna, a Wiz wita ją tradycyjnie leniwym, wiosennym utworem. Tym razem jest to "Beautiful People", w którym wspiera go znana i ceniona specjalistka od refrenów Sia. Miłego słuchania, szczególnie przy takiej pogodzie!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-24 20:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Już jutro do sklepów trafia specjalna kompilacja SHADYXV, wypuszczona z okazji 15-lecia Shady Records. Dziś dostajemy klip do znanego od jakiegoś czasu "Guts over fears", w którym pojawia się Sia.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-08-25 08:30 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 6)

Stare, chińskie porzekadło mówi wyraźnie: "Eminema nigdy za wiele". Sam Slim Shady najwidoczniej je zna, gdyż stosuje się do niego nad wyraz ochoczo. A ja jestem uczynnym człowiekiem, dlatego gdy tylko znalazłem w sieci utwór "Guts Over Fear", od razu postanowiłem się nim z wami podzielić. Mogliście już usłyszeć jego fragment w zwiastunie nowego filmu z Danzelem Washingtonem, pt. "The Equalizer". Warto odnotować, że gościnnie w refrenie udziela się znakomita piosenkarka Sia. Utwór wraz z trailerem znajdziecie, rzecz jasna, w rozwinięciu newsa. A na deser, wiadomość o... No właśnie, wszystko wskazuje na to, że mowa o nowym albumie Marshalla, który miałby się ukazać jeszcze w tym roku!