Eminem feat. Sia "Guts Over Fear" - nowy numer i zapowiedź albumu?

Stare, chińskie porzekadło mówi wyraźnie: "Eminema nigdy za wiele". Sam Slim Shady najwidoczniej je zna, gdyż stosuje się do niego nad wyraz ochoczo. A ja jestem uczynnym człowiekiem, dlatego gdy tylko znalazłem w sieci utwór "Guts Over Fear", od razu postanowiłem się nim z wami podzielić. Mogliście już usłyszeć jego fragment w zwiastunie nowego filmu z Danzelem Washingtonem, pt. "The Equalizer". Warto odnotować, że gościnnie w refrenie udziela się znakomita piosenkarka Sia. Utwór wraz z trailerem znajdziecie, rzecz jasna, w rozwinięciu newsa. A na deser, wiadomość o... No właśnie, wszystko wskazuje na to, że mowa o nowym albumie Marshalla, który miałby się ukazać jeszcze w tym roku!

Em zapowiedział premierę tajemniczego projektu na tzw. "czarny piątek", to znaczy dzień po Święcie Dziękczynienia, które w tym roku przypada na 28 listopada). Płyta będzie nosić tytuł "Shady XV", aczkolwiek przypuszczam, że może to być tylko kompilacja (co w zapowiedzi sugeruje bit do numeru 50 centa, do którego dograł się Eminem).

Wróćmy jednak do "Guts Over Fear". Tutaj znajdziecie numer w całości:


A tutaj został wkomponowany w zajawkę filmu: 

reklama
kurtis
"Warto odnotować, że gościnnie w refrenie udziela się znakomita piosenka Sia" poprawcie lepiej ;)
Kuuubert
To będą remixy klasycznych oldschoolwych kawałków na 15 lecie oficjalnego działania Eminema, coś jak Don't Front, na kogoś Twitterze o tym czytałem, kogoś spokrewnionego z Paulem Rosenbergiem mendżerem Eminema, podobno Eminem ma rapować na bitach takich jak m.in. Ten Crack Commandments DJ Premiera, Blood Type (Tragedy Khadafi), Thug Muzik (Mobb Deep) czy Luniz I Got 5 On It
Kuuubert
Jutub: watch?v=8UQ3nNz4_7E
K.K
"Shady XV, a two-CD compilation featuring an album of Eminem's greatest hits and an album of new material from Eminem, Slaughterhouse, Bad Meets Evil, D-12 and Yelawolf, will be released Nov. 28. The album will also feature collaborations with guest artists." - info ze strony Billboard. I wszystko jasne :)
shadybaby
nie mogę się doczekać a tymczasem zapraszam na mój funpage na fejsie : Eminem Slim Motherfucker Shady

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>