Scienze

Scienze

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-05-18 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

A-Live, Supa i Renaissance, znani lepiej jako Green Street podzielili się właśnie ze światem nowym albumem, pierwszym LP od czasu wspaniałego "Endless Summer" z 2011 roku. Nowojorskie trio przeszło ciężki okres, gdy u dwóch członków ekipy pod koniec 2012 roku wykryto poważne choroby zagrażające ich życiu.

Wszystko jednak skończyło się dobrze a panowie z Green Street wracają triumfalnie z podniesionymi czołami, demonstrując swoją wolę wygrywania. Gościnnie na "The Will To Win" wsparli ich za mikrofonem m.in. Raekwon, Geechi Suede z Camp Lo, ScienZe, Mickey Factz i Charmingly Ghetto. Odsłuch i download całości w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-25 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Green Street - Fresh Heir (Ft. ScienZe) [Official Video]

Nowojorskie trio Green Street, które nasi uważni czytelnicy powinni już kojarzyć, szykuje się obecnie do wydania swojego nowego albumu "The Will To Win". Pod koniec zeszłego roku publikowaliśmy klip do wymownego "New Beginnings", a teraz mamy dla was drugi singiel, w którym A-Live, Supa i Renaissance łaczą siły z innym raperem prosto z Big Apple - ScienZe'm, dostarczając nam klimatyczny, refleksyjny utwór zobrazowany ukazującym codzienność życia w NYC klipem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-02-23 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

King I Divine "The Treatment"

"The Treatment" to ostatni numer z niedawnego projektu "Cloud 127", który King I Divine zrealizował do spółki z LD Henriquezem. TUTAJ możecie posłuchać całości materiału, a "Treatment" zobrazowano bardzo dziwnym, ale udanym teledyskiem powinno was do tego skłonić. Gościnnie w numerze nawija ScienZe, stały współpracownik Divine'a.

dodano: 2011-05-13 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)
Brooklyński MC ScienZe, o którym pisaliśmy już w ramach cyklu "Świeża Krew", właśnie wypuścił swoją najnowszą EPkę, zatytułowaną "Simply Aesthetic". Znajdziemy na niej 8 oryginalnych kawałków, utrzymanych w klimacie do jakiego raper zdążył już fanów przyzwyczaić.

Wyluzowany, pozytywny east-coastowy rap, stawiający na klimat i przekaz.
Po prostu czysty, szczery hip-hop. Na produkcji pojawia się między innymi znany ze współpracy z Exilem Blu. Mamy dla Was też pierwszy klip promujący materiał, nakręcony do numeru "Song In a Glass".