Green Street

Green Street

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2014-12-14 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W maju tego roku pisaliśmy o ostatnim darmowym albumie nowojorskiego tria Green Street "The Will To Win". Składający się z 15 numerów krążek dokumentował ciężką podróż, którą przeszli poszczególni członkowie grupy w ciągu ostatnich lat.

Jako, że album niestety spotkał się z małym odzewem nad Wisłą, chciałem jeszcze raz zaprezentować wam track #12, czyli nagrane wspólnie z legendarnym Raekwonem "Art of War". Nie co dzień słyszymy wyjadacza z Wu na bardziej newschoolowych bitach, także z pewnością warto sprawdzić jak wypadł ten eksperyment.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-07-24 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Green Street - "Golden Child" [Official Video]

W maju pisaliśmy o ostatnim albumie ekipy Green Street rodem z Big Apple, zatytułowanym "The Will To Win" (gościnnie m.in. Raekwon, Geechi Suede z Camp Lo, ScienZe, Mickey Factz).Teraz mamy dla was kolejny klip z płyty, nakręcony do ciepłego, składającego się z opowieści o życiowych zmaganiach, a zarazem motywującego do śmiałego kroczenia naprzód numeru "Golden Child". Dobra robota!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-05-18 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

A-Live, Supa i Renaissance, znani lepiej jako Green Street podzielili się właśnie ze światem nowym albumem, pierwszym LP od czasu wspaniałego "Endless Summer" z 2011 roku. Nowojorskie trio przeszło ciężki okres, gdy u dwóch członków ekipy pod koniec 2012 roku wykryto poważne choroby zagrażające ich życiu.

Wszystko jednak skończyło się dobrze a panowie z Green Street wracają triumfalnie z podniesionymi czołami, demonstrując swoją wolę wygrywania. Gościnnie na "The Will To Win" wsparli ich za mikrofonem m.in. Raekwon, Geechi Suede z Camp Lo, ScienZe, Mickey Factz i Charmingly Ghetto. Odsłuch i download całości w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-25 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Green Street - Fresh Heir (Ft. ScienZe) [Official Video]

Nowojorskie trio Green Street, które nasi uważni czytelnicy powinni już kojarzyć, szykuje się obecnie do wydania swojego nowego albumu "The Will To Win". Pod koniec zeszłego roku publikowaliśmy klip do wymownego "New Beginnings", a teraz mamy dla was drugi singiel, w którym A-Live, Supa i Renaissance łaczą siły z innym raperem prosto z Big Apple - ScienZe'm, dostarczając nam klimatyczny, refleksyjny utwór zobrazowany ukazującym codzienność życia w NYC klipem.

dodano: 2013-11-03 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Green Street - New Beginnings [Official Video]

"New Beginnings" to pierwszy singiel promujący nowy album nowojorskiego tria Green Street "The Will To Win". Płyta ta zrodziła się z desperacji po tym, jak zimą 2012 roku u dwóch członków grupy zdiagnozowano zagrażające ich życiu choroby. Na szczęście Green Street przetrwali ten trudny okres i wracają, niosąc więcej życiowego optymizmu i inspiracji. Gościnnie na "The Will To Win" pojawią się m.in. Geechi Suede z Camp Lo, ScienZe, Charmingly Ghetto i Ken Ross, a płyta ujrzy światło dzienne za miesiąc, 3 grudnia.

Tagi:
dodano: 2013-03-31 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Green Street - Films [Official Video]

"Films" to najnowszy klip promujący ostatnią EPkę Brooklyńskiej ekipy Green Street. Jeśli podoba wam się świeże, wyluzowane brzmienie w stylu "Films", sprawdzajcie całe "Casa Verde EP" pod TYM linkiem. Just livin', cruisin', coolin'...

Tagi:
dodano: 2011-12-10 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)


Racja, lato już za nami... Ale czemu by nie wrócić w te ponure, zimne dni do ciepłych, słonecznych miesięcy? Właśnie to przynoszą swoim najnowszym klipem panowie z Green Street. Numer pochodzi z ostatniego darmowego albumu brooklyńskiego tria o tytule "Endless Summer", na którym znajdziecie jeszcze więcej pogodnych, chilloutowych brzmień oraz solidny zastrzyk pozytywnej energii.