Sampler Orchestra

Sampler Orchestra

video
dodano: 2019-03-06 19:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Marysia Starosta wraz z Sampler Orchestrą dostarczyła nam w ubiegłym roku bardzo osobisty i emocjonalny album "Ślubu nie będzie". Przy okazji premiery ostatniego klipu z płyty pt "Sama" spotkaliśmy się ponownie, by porozmawiać o tym jak Marysia ocenia album z perspektywy czasu, czego spodziewać się można po kolejnej płycie, a także jak Sampler Orchestra porównaliby pracę z Marysią do pracy z raperami (Sokołem, Hadesem, Rasem czy Włodim).

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-12 20:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Sampler Orchestra - duet producentów, którzy za projekt "Różewicz - Interpretacje" otrzymali nominację do Fryderyków, prezentuje klip do kawałka "Król z obciętą głową", na którym gościnnie wystąpił Ras. Za klip odpowiada Rafał Gawryś, a za oprawę graficzną Holak.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-11-30 21:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Niecałe pół roku od wydanego wspólnie z Narodowym Centrum Kultury albumu Sokół / Hades / Sampler Orchestra – „Różewicz – Interpretacje”, mamy przyjemność zaprezentować wam winylową edycję tego wyjątkowego projektu, którą już możecie kupić na prosto.pl.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-06-12 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 10)

Poezja rapowana - tymi słowami można zdefiniować współny projekt Sokoła i Hadesa, którzy muzycznie wspierani przez duet producencki Sampler Orchestra wzięli na warsztat niesamowite liryki Różewicza i przedstawili je pod postacią "Interpretacji". Osobiście myślałem, że ten krążek i teksty raperów będą jedynie luźno oparte na wierszach, a oni sami napiszą do tego swoje wersy. W zamian za to otrzymaliśmy coś na wzór projektu "Poeci", jednakże w przypadku recenzowanego materiału jego autorzy musieli się nieco natrudzić, gdyż Tadeusz Różewicz pisał białe wiersze - pozbawione rymów. Zmiana liczby słów w wersach, nadawanie zdaniom nowych podziałów rytmicznych oraz przesuwanie akcentów zdań okazały się niezbędnymi zabiegami, by poezja Różewicza odnalazła się na zmiennych klimatycznie produkcjach od Staszka Koźlika i Pawła Moszyńskiego. Jaka jest więc "rapowa" wartość tego projektu?

dodano: 2015-06-12 12:13 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Sokół/Hades/Sampler Orchestra - "Różewicz - Interpretacje" - projekt wydawany wspólnie przez Prosto Label oraz Narodowe Centrum Kultury od dzisiaj dostępny jest w oficjalnej sprzedaży! Z okazji premiery albumu prezentujemy nowy klip do utworu "Moje ciało". Za teledysk odpowiedzialna jest ekipa AMONDO Films. Klip znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-06-10 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Od dnia dzisiejszego na stronie prosto.pl można zamawiać album Sokół/Hades/Sampler Orchestra "Różewicz - Interpretacje". Oficjalna premiera sklepowa już w najbliższy piątek. Współwydawcą płyty jest Narodowe Centrum Kultury.

video
dodano: 2015-05-28 21:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Na kanale ProstoTV pojawił się pierwszy klip promujący wydawnictow Sokół/Hades/Sampler Orchestra - "Różewicz - Interpretacje". Teledysk wyprodukowany przez Liubov Gorobiuk to interpretacja wizualna dwóch wierszy Tadeusza Różewicza: "Nie śmiem" oraz "Wicher dobijał się do okien". Muzyka - Sampler Orchestra, skrecze - DJ Kebs. Premiera projektu Sokól/Hades/Sampler Orchestra - "Różewicz - Interpretacje"  już 12 czerwca, współwydawcą albumu jest Narodowe Centrum Kultury. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-05-07 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

12 czerwca ukaże się wyjątkowy abum Sokół/Hades/Sampler Orchestra „Różewicz – Interpretacje”. Płyta powstała z inspiracji poezją Tadeusza Różewicza – najpierw powstały utwory muzyczne, a potem Sampler Orchestra zarazili projektem Sokoła i Hadesa, którzy wykonali wybrane poezje. Całości od strony wizualnej dopełnił Forin i jego wysmakowany projekt okładki, który dzisiaj możecie zobaczyć po raz pierwszy.

dodano: 2015-04-29 10:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

”Różewicz – Interpretacje” to projekt muzyczny czołowych polskich raperów: Sokoła (TPWC/ZIP Skład) i Hadesa (HIFI Banda) oraz duetu producenckiego Sampler Orchestra (na zdjęciu). Osią, która spina przygotowywany od kilku lat album są wiersze Tadeusza Różewicza.