Ślubu nie będzie

Ślubu nie będzie

video
dodano: 2019-03-06 19:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Marysia Starosta wraz z Sampler Orchestrą dostarczyła nam w ubiegłym roku bardzo osobisty i emocjonalny album "Ślubu nie będzie". Przy okazji premiery ostatniego klipu z płyty pt "Sama" spotkaliśmy się ponownie, by porozmawiać o tym jak Marysia ocenia album z perspektywy czasu, czego spodziewać się można po kolejnej płycie, a także jak Sampler Orchestra porównaliby pracę z Marysią do pracy z raperami (Sokołem, Hadesem, Rasem czy Włodim).

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-21 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Marysia Starosta - Hibiskus

„To utwór napisany w jednym z najdziwniejszych i najtrudniejszych momentów mojego niedawnego życia. Nie wprost opowiada o mojej próbie zmiany i jej konsekwencjach. Ta zmiana miała przynieść spokój - przyniosła jeszcze większe zmiany… na dobre!” - mówi Marysia Starosta. Teledysk to wizja Mateusza Holaka.

Hibiskus to drugi singiel z bardzo osobistego, albumu „Ślubu nie będzie”. Poniżej nasz wywiad przeprowadzony przy okazji premiery.

dodano: 2018-09-21 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dziś do sklepów trafia drugi solowy album Marysi Starosty pt "Ślubu nie będzie" - osobisty materiał nagrany we współpracy z kolektywem Sampler Orchestra. Z Marysią spotkaliśmy się w środę na imprezie premierowej, by porozmawiać o tym, czy trudno było jej przestawić się znów na solową twórczość; co dały jej pod kątem muzyczno-warsztatowym dwie platynowe płyty z Sokołem; jak doszło do tego, że album miał swój preorder na stronie Prosto oraz czy nie kusiło Marysi, by zaprosić gościnnie znajomych raperów. Wokalistka wskazała też jakie są jej ukochane numery z dwóch płyt nagranych z Sokołem.