Saful Dixon37

Saful Dixon37

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-08 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Saful był ostatnio gościem naszego cyklu Rentgen, gdzie odpowiedział na szereg pytań dotyczących rapu, filmu czy ciekawostek prywatnych. Jednym z wątków było pytanie "Gdyby miał stworzyć płytę w duecie z drugim raperem mając na to 2 tygodnie to kogo by wybrał?". Odpowiedź może zaskakiwać.

video
dodano: 2021-10-30 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Warszawski wieczór, światła miasta... i Saful, który po sukcesie "Ślepnąc od świateł" znów chwycił za mikrofon, wydając swój solowy debiut "Krok w chmurach". Z tej okazji złapaliśmy się na krótką rozmowę z serii Rentgen, w której możecie poznać Kamila trochę lepiej. Najgłupsza szkolna uwaga? Bohater filmowy, którego najbardziej chciałby zagrać? Gdyby miał stworzyć płytę w duecie z drugim raperem mając na to 2 tygodnie to kogo by wybrał? Najdziwniejsza wiadomość otrzymana po premierze "Ślepnąc od świateł"? O tych i innych kwestiach w Rentgenie!

video
dodano: 2020-09-14 21:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)
fot. Tomasz Karwiński

Od pierwszych informacji o gali Popkillery pisaliśmy, że naszym małym marzeniem jest to, by była to impreza faktycznie jednocząca scenę ponad podziałami. Jednym z najbardziej wyjątkowych i symbolicznych momentów to oddających było na pewno wręczenie nagrody w kategorii Teledysk Roku. Zaprosiliśmy do tej roli Safula, członka Dixon37 znanego także z ekranowej roli w "Ślepnąc od Świateł". Statuetka trafiła za to do... Solara i Bedoesa.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-13 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Kafar Dixon37 odpowiedział w ubiegłym tygodniu na szereg pytań fanów, także w tematach dotyczących polskiej sceny i wydarzeń na niej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-16 19:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Ostatnie miesiące to dla Safula pasmo sukcesów - członek ekipy Dixon37 zadebiutował aktorsko w serialu "Ślepnąc od świateł" a pozytywne opinie wywołały kolejne aktorskie oferty. Raper-aktor pojawił się teraz w CGM'ie gdzie opowiadał jednak głównie o muzyce...