Rekontakt

Rekontakt

video
dodano: 2013-09-30 16:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 0)

POKAHONTAZ/FOKUS - Stroboskopy (official video)

Jeżeli czytaliście moją recenzję drugiej płyty Pokahontaz, to zapewne pamiętacie, że pozycja ta wzbudziła we mnie raczej mieszane uczucia. Podobnie jest z solowym utworem Smoka, pt. "Stroboskopy". Jeżeli chodzi zaś o sam teledysk, to tutaj już nie mam żadnego "ale". Pomysł jest prosty, skuteczny i znakomicie zrealizowany. Ujęcia mają swój urok, a gra świateł i kolorów, oraz montaż robią spore wrażenie. Warto sprawdzić, odbiór kawałka może na tym tylko zyskać.

dodano: 2013-04-19 12:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 39)

"Po 6 miesiącach od premiery drugiego albumu Pokahontaz zatytułowanego"Rekontakt" sprzedaż płyty przekroczyła 15 tys. egzemplarzy, a tym samym osiągnęła status Złotej Płyty. Jest to ilość fizycznych nośników sprzedanych fanom zespołu poprzez sklepy internetowe MaxFlo i Fokuspace oraz sieć salonów Empik.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu płyty, a w szczególności fanom, którzy wspierają zespół od lat. Wkrótce poinformujemy o terminie koncertu na Śląsku, podczas którego zostanie wręczona Złota Płyta. Mamy nadzieję, że zaszczycicie nas swą obecnością." - pisze Rahim a my gratulujemy kolejnego rapowego złota w tym roku!

video
dodano: 2013-01-06 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 25)

W miniony piątek w warszawskim klubie 55 Rahim i Fokus dali długi i energiczny koncert, a tuż przed jego rozpoczęciem złapaliśmy Pokahontaz na videorozmowę. A w niej - o płycie "Rekontakt", filmie "Jesteś Bogiem", mediach, scenicznej chemii po latach, pracy nad albumem i doborem gości oraz planach na przyszłość...

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-11-18 16:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 31)

Odłóżmy na chwilę szum wokół Paktofoniki na bok. Podobnie zróbmy z – co tu dużo mówić – śmiesznym beefem Fokusa z Paluchem tudzież Dodą. Dlaczego? Zauważyłem, że zdecydowanie zbyt wiele osób patrzy na nowy album Pokahontaz przez pryzmat wyżej wymienionych rzeczy. Tak więc rozpocznę trywialnie: skupmy się na muzyce. Mamy przed sobą tylko „Rekontakt”. Zauważ...

 

video
dodano: 2012-11-15 19:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Pokahontaz ft. Pezet - Niemiłość (official video) prod. DiNO

Prezentujemy drugi teledysk promujący najnowszy album grupy Pokahontaz zatytułowany "Rekontakt". Obraz został zrealizowany do utworu "Niemiłość", w którym gościnnie wystąpił Pezet. Czy wszyscy zmówili się z tymi klipami na dziś?

dodano: 2012-10-10 19:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 10)

Film filmem, ale jednak mieliśmy dość czasu aby zatęsknić za Pokahontaz. Na szczęście można już powiedzieć na głos, że po siedmiu latach od wydania albumu „Receptura”, Rahim i Fokus wracają z nowym materiałem.

Premiera płyty zaplanowana jest na 19 października. Czego możemy się spodziewać?