PF Cuttin

PF Cuttin

kategorie:
dodano: 2018-10-25 23:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po świetnym "A New Dawn" O.C. domyka rok drugim projektem - tym razem jest to "Opium" nagrane na bitach członka Blahzay Blahzay P.F. Cuttina.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-14 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Pamiętacie jeszcze numer Hannibal Staxa na bicie Marco Polo, który prezentowaliśmy wam ponad miesiąc temu? Reprezentant składu Fabid oraz Gang Starr Foundation szykuje się do dużej ofensywy. W 2013 nakładem Soulspazm Records ukaże się jego wspólny materiał z kanadyjskim producentem, a teraz mamy przyjemność zaprezentować wam mixtape "The Honorable" hostowany przez DJ'a Premiera. Gościnnie na materiale pojawiają się nie tylko NYG'z czy Torae, których w sumie można było się spodziewać, ale również Afu Ra i Guru.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-12-31 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

"WORLD FAMOUS" LABBA featuring SEAN PRICE & MEYHEM LAUREN

Ależ to jest grube. Labba, były członek Flipmode Squad, przygotował na bicie PF Cuttina numer, który jest praktycznie bezbłędny. Surowy, a nawet niespecjalnie skomplikowany bit i trzech raperów, z których szczególnie drugi, znany zapewne wszem i wobec Sean Price pokazuje jak to się robi w NYC. Całość robi naprawdę świetne wrażenie.

 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-29 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Ksywę Hannibala Staxa (działającego wcześniej jako H. Stax) mogą pamiętać ci, którzy wnikliwie sprawdzali dyskografię Gang Starr Foundation. Związany z drużyną Guru i Premiera MC z Brooklynu po tylu latach zbiera się do rapowego kontrataku i to z niemałym impetem. Najpierw dostaniemy mixtape "Honorable" hostowany przez DJ'a Premiera i mixowany przez PF Cuttina z Blahzay Blahzay. W następnym roku natomiast możemy spodziewać się albumu "Seize The Day", który w całości wyprodukuje Marco Polo.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-04-03 17:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 4)


"Mic Tyson" nadchodzi. Czy kawałek "Ruben Blades" pojawi się na tym krążku? Nie wiemy. Ale słychać, że P jest w wysokiej formie. Produkcja- PF Cuttin.

"I pop the heater at you / Sean Price: Mr. "I Got More Sneakers Than You""