Pezet/Małolat

Pezet/Małolat

kategorie:
dodano: 2017-07-07 18:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

7 lipca ukazała się reedycja wydanej oryginalnie w 2010 roku płyty „Dziś w moim mieście” Pezeta i Małolata. Wydawnictwo w odświeżonej wersji zostało wzbogacone o dwa nowe utwory: „Pragniesz” i „Antananarywa”. Za warstwę muzyczną obu nagrań odpowiada Auer, przy czym do pierwszego z nich cuty zrobił DJ Panda.

Reedycja płyty braci Kaplińskich zawiera zupełnie nową poligrafię, przygotowaną specjalnie pod ten projekt. Ponadto Pezet i Małolat nagrali dwa zupełnie nowe numery: „Pragniesz” i „Antananarywa”. Do pierwszego z nich powstał klip, który można zobaczyć tutaj.

video
dodano: 2017-07-05 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W najbliższy piątek trafi do nas reedycja "Dziś w moim mieście" - z tej okazji postanowiliśmy wrócić do 2010 roku, gdy bracia Kaplińscy puszczali w świat swój jedyny wspólny krążek, równocześnie inaugurując działanie Koka Beats...

Krótko po ukazaniu się albumu przeprowadziliśmy w tandemie Mateusz x Daniel obszerny i ciekawy wywiad z duetem w nieistniejącym już klubie The Fresh - wywiad, który do tej pory nie był dostępny na Youtube (wisiał jedynie na naszym starym kanale Vimeo). Postanowiliśmy więc, że premiera reedycji to idealna okazja, by go przypomnieć...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-07-04 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Mamy nowy numer od duetu Pezet/Małolat, wyprodukowany przez Auera i oskreczowany przez DJ-a Pandę! "Pragniesz" to nowy numer nagrany na stary album - po kilku latach nieobecności duet wpuszcza ponownie do obiegu album Pezet&Małolat "Dziś w moim mieście".

dodano: 2010-10-15 20:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 14)
Dziś pierwsza porcja naszego materiału z koncertu Pezeta i Małolata na tegorocznym Kempie. Jeden z najbardziej dynamicznych i żywiołowych polskich show w Hradec Kralove został w dużej części zarejestrowany przez Jacka.

Na pierwszy ogień mamy dla was trzy kawałki, jeden z nowego materiału oraz dwa, które już doskonale znacie. A przynajmniej powinniście.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-10-15 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 25)
Paweł i Michał Kaplińscy. Z pewnością obok Daba i Joki najbardziej znane i najbardziej znaczące rapujące rodzeństwo w Polsce. Jestem pewien, że gdyby zebrać od ludzi listy 10 najlepszych MC w kraju, to wielu wrzuciłoby ich tam obu bez chwili wahania.

Dlatego też wielu oczekiwało po ich wspólnym albumie płyty roku i kolejnego klasyka w dorobku. Czy "Dziś W Moim Mieście" spełnia te nadzieje?