Paul McCartney

Paul McCartney

kategorie: Pop, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-03 18:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 6)

Możliwość współpracy z legendarnym Paulem McCartneyem jest marzeniem każdego artysty, a więc kiedy udało to się Rihannie i Kanye Westowi to od razu ich wspólny utwór"FourFiveSeconds" nie schodził z ust całego muzycznego świata. Teraz wyszedł do niego teledysk, w którym możemy zobaczyć całą trójkę.  Prosty, aczkolwiek na pewno warty uwagi klip możecie obejrzeć w rozwinięciu. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Pop, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-29 23:15 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 2)

I just want you to do me a favor - tell Nori about me.... Jeden z najważniejszych chyba utworów początku tego roku, cudowna, lekka ballada "Only One" - kooperacja Kanye Westa i legendarnego Paula McCartneya - doczekała się właśnie teledysku!

kategorie: Audio, News, Pop, R&B
dodano: 2015-01-25 13:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 7)

Legendarny członek jeszcze bardziej legendarnej grupy The Beatles - Paul McCartney -  najwidoczniej obiera nowy kierunek w swojej muzyce. Po wspólnym utworze z Kanye Westem "Only One" przyszedł czas na kolejną kooperację z reprezentantami czarnej muzyki. Tym razem do McCartney i Westa dołączyła Rihanna. Początkowo mówiono, że utwór "FourFiveSeconds" będzie nowym singlem na album Ye, ale okazało się, że numer trafi i na album Kanye i na album wokalistki z Barbadosu. Czy "FourFiveSeconds" okaże się swego rodzaju przełomem w hip-hopie? Na pewno nagranie z członkiem The Beatles jest ogromnym wyróżnieniem dla każdego artysty świata. Singiel ten możecie sprawdzić w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2015-01-02 00:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Kanye na Nowy Rok rzucił nam swój pierwszy utwór od czasu "Yeezusa". I to jaki. Dedykowany córce "Only One", w którym gościnnie pojawia się nie kto inny jak... one and only Paul McCartney.