Mr. Joeker

Mr. Joeker

video
dodano: 2016-05-19 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Konceptualne kawałki, oparte na kreatywnym użyciu i wpleceniu w zdania tytułów utworów/ksyw raperów czy też, jak w tym przypadku, tytułów filmów, to zawsze nie lada gratka dla osób wkręconych w gierki słowne, a także dobry ubaw i trening skojarzeń dla słuchacza.

W najnowszym teledysku promującym wydany niedawno mixtape "The Main Character", Cymarshall Law, ogromny fan kina, wziął na warsztat obszerny katalog filmów - zarówno nowych, jak i należących do klasyki gatunku - i stworzył pozycję obowiązkową dla miłośników rapu i filmów.

dodano: 2016-05-09 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Przygotowania do wydania sfinansowanego przez fanów, zapowiedzianego na 20 maja albumu “Hip Hop In The Soul III” idą pełną parą. Poznaliśmy już tracklistę i okładkę oraz widzieliśmy już teledysk do ambitnego „Malcolm, Martin & Madiba”, teraz pora na mixtape przygotowujący fanów na nagrane w duecie z węgierskim producentem Mr. Joekerem LP.

Na przestrzeni 15 kawałków gościnnie na Cymara wsparli m.in. Pumpkinhead (R.I.P.), Homeboy Sandman, Eternia czy Silent Knight. Jeśli lubicie energiczny, boom-bapowy hip-hop pełen błyskotliwych punchline’ów i oryginalnych konceptów lirycznych, sprawdzajcie to.

dodano: 2016-04-18 19:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Znakomity niezależny raper z New Jersey, bohater jednego z naszych ostatnich wywiadów - Cymarshall Law - nie przestaje promować swego nowego materiału - trzeciej części serii "Hip Hop in the Soul", stworzonej we współpracy z węgierskim producentem Mr. Joekerem. Niedawno Cy zaprezentował nowe wideo - do mocnego "Martin, Malcolm & Madiba", nakręcone w Harry S. Truman High School w dzielnicy Bronx. Check it out!

dodano: 2016-03-06 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Hip Hop Kemp 2009 – mój drugi Kemp i pierwszy, na którym wystąpił Cymarshall Law – MC, na którego show czekałem z niecierpliwością. Pamiętam, jak w ciągu dnia pojawił się na terenie obok sceny głównej z koszulką ze swoją ksywą na piersi i jak od razu podbiłem, dając propsy i pytając czy ma może jakieś CD’s na sprzedaż. Oczywiście miał, kupiłem więc od razu wydane w 2008 r. "Hip Hop In The Soul", wziąłem autograf, a Cymar okazał się mega sympatycznym, skromnym i miłym gościem. Pogadaliśmy jeszcze na kilka tematów, a później stawiłem się w pierwszym rzędzie w hangarze, gdzie MC totalnie pozamiatał i zagrał jeden z lepszych koncertów tamtej edycji Kempu.

Równe 6 lat później raper z New Jersey, z którym przez te lata utrzymywałem kontakt i który w tym czasie trochę zniknął z rapowych radarów, znów pojawił się w Hradec, a ja nie mogłem przepuścić okazji pogadania z nim przez popkillerową kamerą. Wynikiem jest naprawdę wyjątkowy, emocjonalny wywiad o niepowtarzalnym klimacie – z Cymarem porozmawialiśmy m.in. o jego odejściu od rapu na kilka lat i powrocie do szkoły, zmarłym w zeszłym roku przyjacielu Pumpkinheadzie, współpracy z Seanem Pricem, dedykowanym jego rodzicom, przesiąkniętym reggae i jamajskimi inspiracjami albumie "Freedom Express Line", zabawnej historii bycia w rubryce Unsigned Hype magazynu "The Source", mixtape'ach oddających hołd DJ’owi Premierowi i Pete Rockowi, a także nagrywaniu z bratem w duecie Everliven Sound. MC oraz jego prawa ręka – producent Mr. Joeker opowiedzieli również o ich nadchodzącym albumie "Hip Hop In The Soul 3", który akurat w tym tygodniu udało im się sfinansować za pomocą fanów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-01-20 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Cymarshall Law & Mr. Joeker - No Sleep ( Official Video )

Jeden z moich ulubionych podziemnych MC's zza oceanu, Cymarshall Law, wciąż promuje swój album nagrany w duecie z węgierskim producentem Mr. Joekerem "Hip Hop In The Soul 2". Jeśli jeszcze nie słyszeliście tego LP to koniecznie nadrabiajcie. Potężne, energiczne "No Sleep" powinno stanowić wystarczającą zachętę.

video
dodano: 2012-11-29 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Cymarshall Law & Mr. Joeker - Great Ones Too ( Official Video )

"Great Ones Too" to kolejny, po "Everyday", teledysk promujący zeszłoroczny darmowy album autorstwa duetu Cymarshall Law & Mr. Joeker "Hip Hop In The Soul 2". Tym razem Cymar wykorzystał mocarny podkład Joekera do opowiedzenia historii trzech wielkich postaci amerykańskiego sportu i muzyki. Ciekawi, komu reprezentujący New Jersey MC złożył hołd?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-10-07 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)
Jak już niejednokrotnie powtarzałem, Cymarshall Law to jeden z najbardziej oryginalnych i charakterystycznych MC's na obecnej podziemnej (nie tylko) scenie hip-hopowej.

Dysponujący jedynym w swoim rodzaju mocnym głosem i świetnym, uniwersalnym flow, Law właśnie wypuścił swój najnowszy album "Hip Hop in the Soul 2", który możecie już teraz u nas odsłuchać i pobrać. Nie przegapcie tego!