Cymarshall Law & Mr. Joeker "Hip Hop in the Soul 2" - premiera

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-10-07 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)
Jak już niejednokrotnie powtarzałem, Cymarshall Law to jeden z najbardziej oryginalnych i charakterystycznych MC's na obecnej podziemnej (nie tylko) scenie hip-hopowej.

Dysponujący jedynym w swoim rodzaju mocnym głosem i świetnym, uniwersalnym flow, Law właśnie wypuścił swój najnowszy album "Hip Hop in the Soul 2", który możecie już teraz u nas odsłuchać i pobrać. Nie przegapcie tego!

"Hip Hop in the Soul" to czwarta solówka Cymarshalla, follow-up do zeszłorocznego "Freedom Express Line". Podobnie jak pierwsza część "Hip Hop in the Soul" z 2008 roku, album wyprodukowany został w całości przez węgierskiego beatmakera Mr. Joekera. Jakiż progres on zrobił, coś niesamowitego...

Nie będę się za bardzo rozpisywał, ale w skrócie "HHITS2" to jedna z najlepszych niezależnych pozycji w tym roku. Sprawdzajcie!

Jeśli chcecie kupić płytę w mp3 (niestety fizycznych wersji póki co nie ma), to możliwe jest to przez bandcampa Cymarshalla (musicie mieć paypal), gdzie wpisujecie cenę, którą chcecie zaoferować, wpłacacie i dostajecie natychmiast link. Jeśli natomiast jesteście spłukani lub nie posiadacie paypala, to łapcie link udostępniony przez samego rapera, gdzie możecie  ściągnąć album za darmo.


Anonim
Big Kozak ! polecam każdemu .

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>