Everliven Sound

Everliven Sound

dodano: 2016-03-06 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Hip Hop Kemp 2009 – mój drugi Kemp i pierwszy, na którym wystąpił Cymarshall Law – MC, na którego show czekałem z niecierpliwością. Pamiętam, jak w ciągu dnia pojawił się na terenie obok sceny głównej z koszulką ze swoją ksywą na piersi i jak od razu podbiłem, dając propsy i pytając czy ma może jakieś CD’s na sprzedaż. Oczywiście miał, kupiłem więc od razu wydane w 2008 r. "Hip Hop In The Soul", wziąłem autograf, a Cymar okazał się mega sympatycznym, skromnym i miłym gościem. Pogadaliśmy jeszcze na kilka tematów, a później stawiłem się w pierwszym rzędzie w hangarze, gdzie MC totalnie pozamiatał i zagrał jeden z lepszych koncertów tamtej edycji Kempu.

Równe 6 lat później raper z New Jersey, z którym przez te lata utrzymywałem kontakt i który w tym czasie trochę zniknął z rapowych radarów, znów pojawił się w Hradec, a ja nie mogłem przepuścić okazji pogadania z nim przez popkillerową kamerą. Wynikiem jest naprawdę wyjątkowy, emocjonalny wywiad o niepowtarzalnym klimacie – z Cymarem porozmawialiśmy m.in. o jego odejściu od rapu na kilka lat i powrocie do szkoły, zmarłym w zeszłym roku przyjacielu Pumpkinheadzie, współpracy z Seanem Pricem, dedykowanym jego rodzicom, przesiąkniętym reggae i jamajskimi inspiracjami albumie "Freedom Express Line", zabawnej historii bycia w rubryce Unsigned Hype magazynu "The Source", mixtape'ach oddających hołd DJ’owi Premierowi i Pete Rockowi, a także nagrywaniu z bratem w duecie Everliven Sound. MC oraz jego prawa ręka – producent Mr. Joeker opowiedzieli również o ich nadchodzącym albumie "Hip Hop In The Soul 3", który akurat w tym tygodniu udało im się sfinansować za pomocą fanów.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-10-07 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)
Jak już niejednokrotnie powtarzałem, Cymarshall Law to jeden z najbardziej oryginalnych i charakterystycznych MC's na obecnej podziemnej (nie tylko) scenie hip-hopowej.

Dysponujący jedynym w swoim rodzaju mocnym głosem i świetnym, uniwersalnym flow, Law właśnie wypuścił swój najnowszy album "Hip Hop in the Soul 2", który możecie już teraz u nas odsłuchać i pobrać. Nie przegapcie tego!