More Than Anything

More Than Anything

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-06-15 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Ekipa HBK Gangu konsekwentnie krok po kroku rośnie w siłę. IamSu jest jednym z najprężniejszych artystów na niezależnej scenie Kalifornii, Sage The Gemini i Kehlani zdążyli już na grubo namieszać w mainstreamie, a teraz zza horyzontu wyłania się nieoficjalny numer cztery w HBK. Niepozorny Filipińczyk o ksywie P-Lo, który nie raz pokazywał się jako utalentowany producent (stoi m.in. za "Gas Pedal" czy "GDFR") czy ciekawy raper - teraz serwując swój pierwszy pełnoprawny materiał "More Than Anything" przy wsparciu plejady mocnych gości (G-Eazy, E-40, IamSu, Marc E. Bassy, Nic Nac) udowadnia, że jest już gotowy wyjść z cienia na dobre.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-05-13 21:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

HBK Gang zasypuje nas ostatnio pierwszorzędną muzyką prosto z Bay Area. Teraz pora na to, by na pierwszy plan wyszedł jeden z najlepszych obecnie producentów w Kalifornii, a także szybko progresujący raper - P-Lo. "More Than Anything" to jego debiutanckie LP, na którym wspierają go G-Eazy, E-40, IamSu, Marc E. Bassy czy Nic Nac. Całość odsłuchacie poniżej. Nasza recenzja na dniach.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-04-20 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

P-Lo to nie tylko jeden z ciekawszych producentów w Kalifornii, ale też rapowy nr 3 w HBK Gangu po IamSu! i Sage'u The Gemini. Teraz to on wychodzi jednak na front - 12 maja otrzymamy jego nowy album "More Than Anything" a póki co pora na singiel z udziałem legendarnego E-40'ego, w którym duet oddaje hołd klasycznym brzmieniom Bay Area.