MaxFloRecords

MaxFloRecords

video
dodano: 2016-06-16 13:16 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Bejf to trzeci (po K2 i Kleszczu) tzw. rekrut hip-hopu, którego twórczość MaxFloRec zdecydowało się pokazać na oficjalnym rynku fonograficznym. Jego „Synekura” to, jak sam mówi, "bunt rapera wychodzącego z podziemia." Przedstawiam drogę, która doprowadziła mnie do miejsca, w którym aktualnie się znajduję. Przyglądając się sobie samemu, próbuję dostrzegać emocje, które towarzyszą mi w trwającej podróży – opisuje swój legalny debiut Bejf. Album odzwierciedla wszystkie kwestie, które w danym okresie miały na rapera największy wpływ.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-29 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Solowy teledysk Bu do "Pókim Ruby", który niedawno prezentowaliśmy wam na popkillerze stał się zapowiedzią nowej solówki, która niebawem ukaże się nakładem MaxFloRecords. W rozwinięciu znajdziecie pełną tracklistę, a oto co na temat płyty napisał sam zainteresowany: "Drodzy Odbiorcy! Front okładki mojej, nadchodzącej solowej płyty pt.”BYK” zdążyłem już zaprezentować . Możecie mi wierzyć, że reszta digipacka w wykonaniu Marcina „Skont” Lorenczyka będzie równie kapitalna i bardzo urozmaicona. Projekt graficzny został wczoraj ostatecznie zaakceptowany, a materiał muzyczny, który zmiksował i zmasterował Puzzel już w poniedziałek oddany do tłoczni. Dokładny dzień premiery, na chwilę obecną niech zostanie niespodzianką ale można się go spodziewać w połowie lipca...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2010-06-11 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
MaxFloRec to jedna z tych polskich ekip, które pod względem częstotliwości koncertów budzą sporą zazdrość. Ludzie wciąż chcą przychodzić na te koncerty, a np. GrubSon potrafiłby chyba zapełnić klub nawet grając trzy dni z rzędu w jednym mieście.

Mamy dla was świeżutkie informacje koncertowe, które rano podesłał nam Rahim. Jeśli chcecie zobaczyć GrubSona, Rahima, Bu czy BzzzT Soundsystem w swoim mieście upewnijcie się czy nie jest on już zaplanowany.