Master P

Master P

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-02 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Założyciel legendarnego No Limit Records znany jest ze swojej aktywności na płaszczyźnie biznesowej. Jak się okazało, teraz, wraz z byłym graczem NBA, Baronem Davisem, przymierza się do zakupu wielkiej marki odzieżowej jaką jest Reeboka.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-05 14:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 2)

Wzajemne stosunki dwóch trzęsących w drugiej połowie lat 90. Południem Stanów Zjednoczonych wytwórni – mowa oczywiście o Cash Money i No Limit – były, delikatnie mówiąc, nie najlepsze, ale mamy rok 2015, po drodze wydarzyło się tyle istotnych rzeczy, że ten elektryzujący kiedyś słuchaczy rapu konflikt to już melodia przeszłości. Dowodem najnowszy singiel szefa No Limit Records Mastera P, w którym gościnnie pojawia się nie kto inny, jak Lil Wayne, najsłynniejszy bodaj członek Cash Money (już niedługo?). Numer promuje najnowszy mixtape Mastera P, „We All We Got”, którego premiera już w przyszłym tygodniu. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-12-10 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)
master p - the gift

6 grudnia swojej premiery doczekał się najnowszy album legendarnego rapera i założyciela No Limit Rec - Mastera P. Weterana z Nowego Orleanu gościnnie wspierają m.in. Game, Rick Ross oraz jego syn Romeo. Trzeba przyznać, że Master P zrobił dużą przyjemność swoim fanom nie tylko ze względu na wydanie pierwszego po 8 latach oficjalnego albumu, ale i ze względu na szczytne cele, z którymi jest powiązany. Cały zysk ze sprzedaży płyty zostanie oddany organizacji charytatywnej, która kupi zabawki na święta tysiącom dzieci w USA. Dodatkowo, do kupienia jest dostępna limitowana edycja "The Gift", w której znajduje się bilet dzięki któremu każdy potencjalny nabywca weźmie udział w loterii, w której do wygrania jest 10 000 dolarów. Singiel "God Forgives Us" z gościnnym udziałem Game'a i Nipseya Hussle możecie przesłuchać w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-24 15:30 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 2)

Jeszcze do niedawna wydawało się, że Master P już na dobre zniknął z hip-hopowego krajobrazu, a po imperium No Limit Records ostała się co najwyżej para sznurówek. A tu proszę: rok 2013 udowadnia, że nie warto jeszcze Percy'ego Millera skreślać. Najpierw zaskoczył całkiem udanym mixtapem (nasza recenzja), potem wydał projekt z utworzoną przez niego grupą Louie V Mob, a teraz poznajemy również pierwszy singiel z nadchodzącego longplaya "Boss Of All Bosses". Jak brzmi "HNIC"? Nieźle, naprawdę nieźle, ale jest jeden zasadniczy problem - refren T-Paina konkretnie. Odsłuch poniżej.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-02-10 16:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 3)

Kilkanaście lat temu stworzył wydawnicze imperium, które trzęsło nie tylko południem Stanów Zjednoczonych, ale i hip-hopem jako takim, było w stanie przyciągnąć na swoją stronę Snoop Dogga, a samemu Masterowi P - bo to o nim i jego No Limit Records mowa - zapewniło wart kilkaset milionów dolarów majątek. Wprawdzie w pierwszej połowie minionego dziesięciolecia po wspomnianym imperium wiele nie zostało, ba, nie zostało praktycznie nic, ale Master P nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Najpierw, w 2011 roku, nastąpiła reaktywacja labelu (pod nieco zmienioną nazwą), teraz przyszedł natomiast czas na pierwsze od dawien dawna pełnoprawne oficjalne wydawnictwo reprezentanta Nowego Orleanu - darmowy album "Al Capone".

"Zaczynałem w latach 90., ale z łatwością poradzę sobie również w roku 2013" – zapewniał Percy Miller, bo tak ma w dowodzie, w jednym z przedpremierowych wywiadów. Czy „Al Capone” potwierdza te słowa?

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-25 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Większość z was pewnie już wie, że do gry powrócił Percy Miller, który razem ze swoim świeżo odbudowanym imperium No Limit pragnie jeszcze raz podbić hiphopowy rynek. W tym roku Master P ma zamiar wydać kilka projektów, sygnowanych logiem złotego czołgu, wliczając w to kolejną cześć popularnej kompilacji "West Coast Bad Boyz", której poprzednie woluminy cieszyły się sporym sukcesem wśród fanów.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-01-20 15:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 7)

Guess who's back! Aż siedem lat minęło od ostatniego oficjalnego wydawnictwa pioniera nowoorleańskiego rapu, założyciela imperium No Limit Records, wreszcie człowieka, który wprowadził hip-hop z Południa do mainstreamu - Mastera P. 

- Przeszedłem już do historii wraz z No Limit Records, w 2013 roku przejdę do historii po raz drugi - zapewnia 45-letni dziś P. I dodaje: - Jak wielu ludzi może powiedzieć, że przeszło do historii dwukrotnie? Dlatego właśnie nazwałem ten projekt "Al Capone"; najgroźniejsza wytwórnia na świecie zrobi to po raz kolejny! Poniżej możliwość przesłuchania/pobrania materiału. 

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-20 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

"Black Jesus" miało być pierwszą z trzech części nowego odcinka Sunday Service. Ilość informacji i muzyki płynących do nas od Gracza, który znowu kazał nam stawiać "the" przed swoją ksywką, jest nawet większa i zarazem mocno zaskakująca. Mamy dla was dwa zupełnie nowe numery i zapowiedź bardzo interesującego remixu zobrazowanego dodatkowo klipem.

Jeżeli chodzi o kawałki, największe zdumienie może wzbudzić numer "HVN4GGNGSTA", który wyprodukował DJ Premier, a wraz z The Game'm zarapował na nim nie kto inny jak Master P. Twórca No Limit na bicie Preemo to jednak nie wszystko. Drugi numer to "Hallelujah" z Jamie Foxxem, a oprócz tego mamy zapowiedź nadchodzącego remixu w którym obok Jayceona pojawią się Bone Thugs-N-Harmony.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-10-12 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)


Dokładnie tak - Percy Miller i jego żołnierze z No Limit szykują się do ponownego podboju rynku muzycznego!
Master P
, czyli człowiek, który ponad dekadę temu zbudował w Nowym Orleanie warte w czasie największej świetności ponad 400 milionów dolarów imperium, zamierza znów wdrapać się na sam szczyt rapowego biznesu.