Leniwe Głowy

Leniwe Głowy

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-04-19 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Leniwe Głowy - Łapka w dół (Prod. SWR)

Leniwe Głowy wraz z SWR'em przygotowali kolejny wspólny kawałek z nadchodzącego mikstejpu "SEXTAPE" Tym razem jest to muzyczna podróż do lat 90-tych. Utwór i teledysk powstały w ciągu dwóch dni pracy w studio. Wszystko odbyło się spontanicznie - bez większego planowania. Czysta energia twórcza. Zapraszamy do oglądania.

video
dodano: 2014-11-25 17:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Aloha Entertainment wraz z Windy Haze Clth. ruszają w trasę koncertową, by zaprezentować materiał z płyt Proceente "Zupynalefkisplify", Łysonżi Dżonson "Browka Szpinak", Green "Buntownicy i Lojaliści" oraz nadchodzącej płyty Muflona. Oficjalnym supportem trasy będzie zespół Leniwe Głowy, na poszczególnych koncertach pojawią się też goście specjalni. Dziś pora za to na specjalny track zapowiadający tour - a w nim wszyscy obecni za mikrofonem na trasie.

video
dodano: 2012-12-21 16:56 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Leniwe Głowy ft. Skorup - Marząc o lepszym świecie (official video) prod. DiNO

Dlaczego: Na koniec świata Leniwe Głowy wraz ze Skorupem przygotowali utwór zatytułowany "Marząc o lepszym świecie". Utwór wyprodukował Dino, korzystając m. in. z sampli zarejstrowanych przez Minixa. Skrecze nagrał DJ Hopbeat.

dodano: 2012-03-07 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 17)


Kiedy rozmawialiśmy z Majkelem o jego ostatnim projekcie - tworzonym z Biakiem i Hawranem Nigerze - poznaliście też Magdę Soczawę, która pojawiła się na mixtape'ie "Co Biały Ma Czarnego". Autorka refrenu w remixie kawałka "Nikt" i członek Koligacji Gie Ka zastanawiali się też nad dalszą współpracą, ale wtedy jeszcze nie znali dokładnego kształtu jaki chcą jej nadać.

Ostatecznie wygląda na to, że współpraca będzie oparta na nowym projekcie nazwanym Leniwe Głowy. Skład zespołu tworzą Majkel, Magda Soczawa i DJ HWR, a my mamy dla was pierwszy numer zespołu.