Kot

Kot

video
dodano: 2014-11-06 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafił wczoraj klip do „Kolejki”, nowego singla tzw. rekrutów hip- hopu, Kota i Adama L. Gościnnie usłyszeć i zobaczyć możemy w nim reprezentanta MaxFloRec, Skorupa oraz kojarzonego głównie ze składem Chonabibe, Jahdecka.

Bit do „Kolejki” powstał ze 3 lata temu w Bieszczadach. Od samego początku „słyszałem” w nim Skorupa. Nawet nazwałem roboczo bit „Eskaorupe 80” – wspomina Adam L. – Jako że w tym czasie na okrągło słuchaliśmy „Ryby” Jahdecka i Skorupa na bicie Zeteny, Kot wpadł na pomysł, by do wspólnego numeru zaprosić jeszcze Jahdecka. Obaj artyści „zajarali” się tematem, no i wyszła mieszkanka wybuchowa!

dodano: 2014-03-14 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

“W Kolejce po Tytuł” to debiutancka płyta klasycznego duetu mc/producent - Kota i Adama L, która powstała na przestrzeni trzech lat. "Jest to zbiór różnorodnych utworów. Wiąże się to z poszukiwaniem muzycznego “ja” będącego wynikiem danych rozważań, nastrojów czy sytuacji. Całość przepuszczona przez dwa chore umysły składa się na to, co możecie usłyszeć." - mówi nam info prasowe. W rozwinięciu newsa znajdziecie odsłuch, a także link do pobrania materiału.

video
dodano: 2014-02-06 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Kot & Adam L - To jest Polska (MaxFloLab) cuty DJ BRK

Kota mogliśmy poznać na bitwach freestyle'owych, m.in. na WBW, teraz możemy posłuchać jak radzi sobie w wersji studyjnej. I to ze wsparciem MaxFlo, jako pierwszy (razem z Adamem L) rekrut MaxFloLabu na rok 2014, w numerze ukazującym Polskę 2020, oczywiście w lekko krzywym zwierciadle.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2013-02-12 19:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Bitwa o Kontrakt we współpracy z Fonografiką, Popkillerem i Klubem 55 mają przyjemność zaprosić, na długo oczekiwany finał Bitwy o Kontrakt, w którym 8 wolnostylowców, zmierzy się ze sobą w walce o kontrakt płytowy z wytwórnią Fonografika. Rozwiązanie wszystkiego już w ten piątek!

wydarzenie
dodano: 2012-11-21 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Już 23 listopada w warszawskim klubie Proxima odbędzie się Wielka Bitwa Warszawska 2012. Będzie to finał 10 edycji WBW czyli najważniejszej w kraju imprezy typu freestyle battle. Tegoroczny finał został poprzedzony czterema turniejami eliminacyjnymi, które od końca września odbywały się w klubach usytuowanych w 4 różnych warszawskich dzielnicach. Awans do wielkiego finału wywalczyło ośmiu najlepszych zawodników. Co ciekawe po raz pierwszy w historii w finale zabraknie reprezentanta Warszawy.

dodano: 2011-06-29 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)
W minioną sobotę odbył się pierwszy popkillerowy battle - Bitwa O Papier, a już dziś rozpoczynamy publikację video z tejże imprezy.

Zaczynamy od starcia barażowego, w którym o wejście do czołowej 16tki walczyli Bananagalactic MC z Warszawy i Kot z Lublina.