Filozof

Filozof

kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-09-21 11:44 przez: Kontakt (komentarze: 14)

Dotarły do nas bardzo niepokojące wieści wg których w Katowicach uczestnik freestyle'ującego na mieście grona został brutalnie potraktowany przez tamtejszą policję. Do Sieci trafił amatorski filmik mówiący w opisie "W Katowicach mój przyjaciel Filozof który freestyluje na ulicy został zaatakowany przez policjantów z KMP Katowice oraz usłyszał 5 zarzutów", a uzupełnia go obszerny komentarz opisujący sytuację z perspektywy samego poszkodowanego, Filozofa.

Tagi:
kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, WBW
dodano: 2013-11-18 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Docieramy do półmetka naszego specjalnego cyklu wywiadów z całą ósemką finalistów WBW 2013, które to będzie miało miejsce już w najbliższą sobotę w warszawskim klubie Zinc. Posłuchajcie co ma do powiedzenia Filozof, który w finale znalazł sie już rok temu.

Tagi:
video
dodano: 2013-10-21 13:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za nami połowa eliminacji tegorocznej WBW, zwycięzcą drugich okazał się Szyderca z Tuchowa, który tym samym zadebiutuje w finałowej ósemce. W decydującej walce pokonał Filozofa. Już w sobotę trzecie eliminacje, ponownie w klubie Odessa a poniżej szczegóły oraz video z drugiego dnia zmagań Wielkiej Bitwy Warszawskiej 2013.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2012-11-21 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Już 23 listopada w warszawskim klubie Proxima odbędzie się Wielka Bitwa Warszawska 2012. Będzie to finał 10 edycji WBW czyli najważniejszej w kraju imprezy typu freestyle battle. Tegoroczny finał został poprzedzony czterema turniejami eliminacyjnymi, które od końca września odbywały się w klubach usytuowanych w 4 różnych warszawskich dzielnicach. Awans do wielkiego finału wywalczyło ośmiu najlepszych zawodników. Co ciekawe po raz pierwszy w historii w finale zabraknie reprezentanta Warszawy.