Kaszpir

Kaszpir

video
dodano: 2014-11-26 18:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Kaszpir ft. Młody M, Chada, Żaru - Nie pytaj mnie

"Nie pytaj mnie" to bonus track, który znajdzie się na płycie "Wiecznie Młody M". Do utworu na bicie Kaszpira swoje gościnne zwrotki dograli: gospodarz płyty – Młody M, Chada i Żaru. Za klip do numeru odpowiedzialna jest ekipa M.L. Filmz. Utwór promuje jednocześnie producencką płytę Kaszpira "Apogeum".  Preorder "Wiecznie Młody M" został już wysłany. Fizyczna premiera albumu za dwa dni, czyli 28 listopada. Wtedy też płyta trafi do wszystkich dobrych sklepów muzycznych.

video
dodano: 2013-02-17 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 15)

Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)

Politycznie zaangażowanego Bezczela jeszcze nie słyszeliśmy, a podobnie jak w większości pozostałych przypadków radzi sobie z tą tematyką świetnie. Bit Kaszpira brzmi trochę jak deja vu, ale już krzyczano-śpiewany refren sprawdza się elegancko. Najwazniejsze jednak są zwrotki. "Umiera wiara, doskwiera marazam/ Każda polityczna ściera ci wpiera, że gra gitara" - takich bezpośrednich wersów jest tutaj znacznie, znacznie więcej. "A.D.H.D." ukaże się 22 marca nakładem Proforma Label. W rozwinięciu znajdziecie pełną tracklistę albumu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2011-04-30 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 11)


W 8 lat po premierze jednego z najważniejszych hardkorowych albumów w polskim rapie, doczekaliśmy się jego reedycji w serii "Projekt Klasyk". Chada i Pih nadal trzymają się razem, dzięki czemu na albumie znajdzie się nowy, bonusowy kawałek, który możecie sprawdzić powyżej. Mi osobiście narobiło to apetytu na drugą taką kooperację na linii Warszawa-Białystok. Jest moc, jest forma i klimat "O Nas, Dla Was". Premiera 15 maja, a już dziś rusza sprzedaż limitowanej edycji winylowej.