J.R. Writer

J.R. Writer

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-02-24 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Po prawie półtorarocznej przerwie na scenę wraca jeden z tych raperów, który przespał swoją szansę na mainstreamowy sukces. Historia JR Writera jest podobną historią do Papoose'a, a tę chyba wszyscy znamy. Teraz były reprezentant The Diplomats atakuje ulicę nowym mixtapem naszpikowanym zdolnymi goścmi, którymi są m.in. Vado, Fat Trel, Styles P czy Hell Rell.  Warto srawdzić nowy materiał od rapera z Harlemu, ponieważ ma pazur i współczesny nowojorski styl. "The Return Of Greatness" możecie przesłuchać lub ściągnąć w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-08-16 18:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 25)

Ostatnich kilka dni zdecydowanie zdominowały kontrowersje i dyskusje wokół wspominanej już przez nas milion razy zwrotki Kendricka w Big Sean'owskim "Control". Za radą Big Daddy Kane'a, aby MC's nie przelewali swoich emocji na Twitterze, a weszli do studia, poszli już m.in. Joell Ortiz, B.o.B., Lupe Fiasco, Astro, Los, Mickey Factz i Fred The Godson.

Przez ostatnie 2 dni nazbierała się kolejna garstka odpowiedzi, więc postanowiłem zaprezentować je wam w jednym zbiorczym poście (ostatnim?). Za mikrofon tym razem chwycili tacy punchlinerzy jak Papoose i Cassidy, a swoje 3 grosze dorzucili także Riff Raff, Mysonne, J.R. Writer (z Dipset) i Ransom.