JR Writer

JR Writer

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-28 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj pisaliśmy Wam o tym, że diss byłego członka Dipsetów JR Writera na Tory Laneza nagrany został na bicie autorstwa SoSpecial - polskich producentów znanych ze współpracy m.in. z Paluchem, Tau i Te-Trisem! Jak do tego doszło?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-27 21:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 0)

Całkiem niedawno ucichł konflikt pomiędzy Bone Thugs-N-Harmony a Migos i 21 Savage, ale to nie oznacza, że czekają nas spokojne tygodnie, bo właśnie na rapowej scenie rozpętał się kolejny beef. Tym razem po obu stronach barykady stanęli Tory Lanez oraz JR Writer i Don Q.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-02-24 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Po prawie półtorarocznej przerwie na scenę wraca jeden z tych raperów, który przespał swoją szansę na mainstreamowy sukces. Historia JR Writera jest podobną historią do Papoose'a, a tę chyba wszyscy znamy. Teraz były reprezentant The Diplomats atakuje ulicę nowym mixtapem naszpikowanym zdolnymi goścmi, którymi są m.in. Vado, Fat Trel, Styles P czy Hell Rell.  Warto srawdzić nowy materiał od rapera z Harlemu, ponieważ ma pazur i współczesny nowojorski styl. "The Return Of Greatness" możecie przesłuchać lub ściągnąć w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2014-02-24 10:26 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Nowy mixtape reprezentanta Dipsetów naszpikowany świetnymi gośćmi i przesycony nowojorskim klimatem nowej ery.

Tagi: