JR Writer i Don Q dissują Tory'ego Laneza - kolejny beef w USA

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-27 21:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 0)

Całkiem niedawno ucichł konflikt pomiędzy Bone Thugs-N-Harmony a Migos i 21 Savage, ale to nie oznacza, że czekają nas spokojne tygodnie, bo właśnie na rapowej scenie rozpętał się kolejny beef. Tym razem po obu stronach barykady stanęli Tory Lanez oraz JR Writer i Don Q.

Od czego tym razem się zaczęło? Ano bardzo podobnie, jak w przypadku poprzedniego beefu. Tory Lanez uznał, że Twitter to świetne miejsce do ogłoszenia światu, że aktualnie jest on najlepszym raperem, a w przyszłości z pewnością zostanie także największym artystą na świecie. No cóż, takie deklaracje zwykle nie pozostają bez żadnego odzewu i oczywiście doczekał się on komentarza ze strony – jak na razie – dwóch kolegów po fachu.

 

Pierwszy uderzył Don Q - kompan A Boogiego i jeden z mocniejszych lirycznie reprezentantów nowej fali zarzucił Tory'emu m.in. kradzież swoich linijek oraz stylu młodego Drake'a. Nie minęło wiele czasu, a swój diss wypuścił także znany wszystkim fanom Dipsetów JR Writer, który swoje wersy położył na bicie od duetu SoSpecial - tak, tak, chodzi oczywiście o naszych uznanych polskich producentów, czyli Welona i Młodego G.R.O.

 

Znając bitewny charakter Tory'ego Laneza, możemy raczej spodziewać się, że dissów nie pozostawi bez żadnej reakcji. Pytanie tylko, czy odbędzie się to w sposób godny "najlepszego żyjącego rapera".

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>