Jelly Roll

Jelly Roll

kategorie:
dodano: 2020-03-14 12:11 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

"A Beautiful Disaster" to pierwszy materiał od wydanego w kwietniu 2019 roku "Whiskey Sessions II". Gościnnie usłyszymy tu między innymi: Lil Wyte, Tech N9ne, czy Krizza Kaliko.

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-27 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Pisałem ostatnio, że Bishop Lamont ukończył (podobno) prace nad "The Reformation". Pisałem również, że album ma się ukazać pod koniec roku (podobno) a raper obiecał do tego czasu dawać nam za darmo kawałki, które do tej pory leżały zbierając kurz w szufladzie. Jak obiecał tak uczynił i oto mamy drugi "drop" ze skarbca Lamonta a jest nim numer "Weirdo Girlz" ze znakomitą obsadą - Jelly Roll na bicie, Suga Free na "ficie". Sprawdzać!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-06-21 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)
Od stycznia Bishop Lamont nie jest już podopiecznym Dra. Dre, ale nie zmienia to w dużym stopniu ciekawości i zainteresowania jakie wiążę z jego nadchodzącym albumem. Bishop ostatnio udzielał się mniej i puszczał mniej mixtape'ów niż zwykle (czyli rzadziej niż raz na dwa tygodnie) cierpliwie pracując nad materiałem.

Niestety nie mamy dla was żadnych dokładnych informacji dotyczących premiery płyty. Mamy coś lepszego. Nowy singiel z gościnnym udziałem Xzibita, Crooked I'a i Jelly Rolla na bicie Scoopa DeVille'a.