Bishop Lamont ft. Xzibit, Crooked I, Jelly Roll "Blow Yo Mind" - nowy numer!

Od stycznia Bishop Lamont nie jest już podopiecznym Dra. Dre, ale nie zmienia to w dużym stopniu ciekawości i zainteresowania jakie wiążę z jego nadchodzącym albumem. Bishop ostatnio udzielał się mniej i puszczał mniej mixtape'ów niż zwykle (czyli rzadziej niż raz na dwa tygodnie) cierpliwie pracując nad materiałem.

Niestety nie mamy dla was żadnych dokładnych informacji dotyczących premiery płyty. Mamy coś lepszego. Nowy singiel z gościnnym udziałem Xzibita, Crooked I'a i Jelly Rolla na bicie Scoopa DeVille'a.

Scoop DeVille - ta ksywa powoli staje się kluczem do zrobienia zajebistego singla. Gość jest niezawodny i sukcesywnie rozwala nam banie. Nie mogło być przecież inaczej w przypadku w numerze zatytułowanym "Blow Yo Mind".

Raperzy płyną na tym kozackim bangerze z wielką gracją, a kiedy w jednym numerze spotykają się takie postaci jak Bishop Lamont, Xzibit i Crooked I wiadomo, że to nie przelewki. X w formie, Bishop z klasą, ale Crooked to mnie osobiście rozwalił. Sprawdźcie sami.


 

Miodek
Skrót od doktor piszemy bez kropki na końcu.
Maly
W Polskiej gramatyce tak. W amerykańskiej jest Dr. Dre z kropką po skrócie;P
Szulc
Jeżeli skracamy słowo "Doktora", to używamy skrótu Dr. (z kropka) albo Dra (bez kropki). Skrót od "Doktor" owszem piszemy bez kropki na końcu, ale jego odmiany piszemy już z kropeczką.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>