Gruby Brzuch

Gruby Brzuch

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-26 22:30 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Dobiegają końca prace nad nowym albumem Jareckiego i BRK. Krążek ukaże się nakładem MaxFloRec. Gościnnie usłyszymy na nim m.in. GrubSona. Poza BRK produkcją zajmują się: Eprom i TrzyBit. Premiera jeszcze w tym półroczu!

Nowa płyta opolskiego duetu utrzymana będzie w klimacie hip-hopowym, ale artyści, jak zwykle, nie zamykają się na jeden gatunek muzyczny. – To w pewnym sensie kontynuacja krążka MUCHA NIE SIADA [wspólny album Jareckiego i BRK wydany w 2010 r. – przyp. red.]. Numery będą rozstrzelone. Ogólnie płyta będzie hip-hopowa, ale pojawi się też np. funk i śpiewane refreny – zdradza DJ BRK.

dodano: 2013-04-06 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

20 kwietnia w warszawskim klubie Odessa złożoną z 15 koncertów trasę koncertową Sizeer Music On Tour zamkną Grubson i BRK czyli Gruby Brzuch. Na ostatnią imprezę chłopaki przygotowali wyjątkową niespodziankę i postanowili ściągnąć do Polski artystów ze Stanów. I to nie byle jakich, bo za dwa tygodnie na ulicy Kolejowej będziemy mogli zobaczyć jednego z najważniejszych producentów pierwszej dekady XXI wieku - Alchemista oraz reprezentanta hardkorowej grupy Fu-Schnickens - Chip-Fu.

dodano: 2013-03-14 15:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

GrubSon i BRK, twórcy albumu „Gruby Brzuch”, w połowie lutego ruszyli w Polskę  w ramach wiosennej trasy Sizeer Music on Tour. Artyści odwiedzili już ponad połowę spośród piętnastu miast przewidzianych na koncertowym szlaku, a ich podróże i występy zostały zarejestrowane okiem wszechobecnej kamery.

dodano: 2013-02-19 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Czas otrząsnąć się z zimowego letargu! GrubSon i BRK, twórcy albumu „Gruby Brzuch”, ruszają w Polskę w ramach wiosennej trasy Sizeer Music on Tour. Artyści odwiedzą piętnaście miast, a ich żywiołowe występy będą okazją do usłyszenia na żywo tryskających humorem rymów i energetycznej muzyki.

Po niezwykle udanej jesiennej trasie promującej album „Gruby Brzuch”, autorzy krążka - GrubSon i BRK udają się na podbój kolejnych zakątków kraju.

video
dodano: 2012-12-01 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

GrubSon sam wyszedł z propozycją zagrania przed Tech N9ne'em - jak sam mówił jednym ze swoich największych muzycznych idoli - dodatkowo jarając się faktem, że nie ma wtedy zabookowanego koncertu w innym mieście. Razem z 3odą odpowiednio rozgrzał widownię a my mieliśmy okazję porozmawiać z nim po występie, a zanim na scenę wyskoczyli Tecca i Kaliko. O czym?

O oczekiwaniach z koncertu, największych zaletach Techa, frekwencji na poniedziałkowym show, odbiorze ze strony publiki. A także o tym, jak przyjął się Gruby Brzuch czy czego możemy oczekiwać po nadchodzącym solowym albumie GrubSona.

dodano: 2012-02-29 14:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 8)


GrubSon & BRK (Gruby Brzuch) - Zacieszacz (2012)

Dlaczego: Wszyscy lubimy pomysłowe klipy, prawda? No to macie kolejny. GrubSon połączył siły z BRK czego wynikiem będzie zbliżające się wydawnictwo pt. "Gruby Brzuch". Album ten promowany jest singlem "Zacieszacz" z gościnnym udziałem Bu. Jeżeli jesteście fanami zwariowanych pomysłów i chcielibyście zobaczyć teledysk będący swoistą mieszanką "Fenomenalnie" Jareckiego oraz "Rzucam" Winiego, to dobrze trafiliście.