Jarecki i BRK - nowa płyta już wkrótce!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-26 22:30 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Dobiegają końca prace nad nowym albumem Jareckiego i BRK. Krążek ukaże się nakładem MaxFloRec. Gościnnie usłyszymy na nim m.in. GrubSona. Poza BRK produkcją zajmują się: Eprom i TrzyBit. Premiera jeszcze w tym półroczu!

Nowa płyta opolskiego duetu utrzymana będzie w klimacie hip-hopowym, ale artyści, jak zwykle, nie zamykają się na jeden gatunek muzyczny. – To w pewnym sensie kontynuacja krążka MUCHA NIE SIADA [wspólny album Jareckiego i BRK wydany w 2010 r. – przyp. red.]. Numery będą rozstrzelone. Ogólnie płyta będzie hip-hopowa, ale pojawi się też np. funk i śpiewane refreny – zdradza DJ BRK.

Nadchodząca płyta będzie efektem ostatnich dwóch lat naszej współpracy – dodaje Jarecki. Wymienia też gości albumu: – Do udziału w nagraniach zaprosiliśmy m.in. GrubSona, Skorupa i Udoo. 

Artyści nie zdradzają jeszcze tytułu krążka. W ciągu najbliższych miesięcy na YouTube'owy kanał MaxFloRecTV trafić ma klip zwiastujący album. 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

***

Jarecki (właśc. Jarosław Kubów) – wszechstronnie uzdolniony raper i wokalista z Opola. Laureat wielu konkursów muzycznych. Zdobywca Karolinki (nagrody im. Anny Jantar) na 43. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu (2006 r.) za wykonanie utworu pt.  „Leń”. Karierę rozpoczął działalnością w grupie Kultórwa, z którą nagrał kilka dobrze przyjętych albumów. Z inicjatywy jego kuzyna, DJ-a BRK, w Opolu powstało studio Kurnik, w którym Jarecki pracował nad pierwszą solową płytą pt. STYLDOHWIL. Połączył na niej różne gatunki muzyczne, takie jak: funk, rap, jazz czy reggae. Krążek wydany został w roku 2008. Dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album, MUCHA NIE SIADA, nagrany wspólnie z BRK.

BRK (właśc. Bartosz Kochanek) – DJ, raper i producent muzyczny znany również pod pseudonimem Brzuch. Z muzyką związany od roku 1999. W domowych warunkach realizował nagrania na ZWIRUS Jareckiego. Współpracował również przy realizacji nagrań na STYLDOHWIL. W roku 2010 ukazał się wspólny album BRK i Jareckiego, MUCHA NIE SIADA. W tym samym roku BRK poznał GrubSona, z którym nawiązał stałą współpracę, stając się jego oficjalnym DJ-em. BRK odpowiedzialny jest za rejestrację materiału na, wydany w 2011 r., bestsellerowy album GrubSona pt. COŚ WIĘCEJ NIŻ MUZYKA. Rok później na półki sklepowe trafił wspólny krążek GrubSona i BRK – GRUBY BRZUCH. Więcej na www.MaxFlo.pl.

reklama
adsads
Zajebiscie kolejna porcja pozytywu!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>