GrubSon "Gruby Brzuch przeszedł innym, ale nie gorszym echem" - videowywiad przed koncertem Tech N9ne'a

GrubSon sam wyszedł z propozycją zagrania przed Tech N9ne'em - jak sam mówił jednym ze swoich największych muzycznych idoli - dodatkowo jarając się faktem, że nie ma wtedy zabookowanego koncertu w innym mieście. Razem z 3odą odpowiednio rozgrzał widownię a my mieliśmy okazję porozmawiać z nim po występie, a zanim na scenę wyskoczyli Tecca i Kaliko. O czym?

O oczekiwaniach z koncertu, największych zaletach Techa, frekwencji na poniedziałkowym show, odbiorze ze strony publiki. A także o tym, jak przyjął się Gruby Brzuch czy czego możemy oczekiwać po nadchodzącym solowym albumie GrubSona.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: Jacek Kowalczyk

foto: Bardzo Znane Imprezy

sztagan
będzie wywiad z Tech N9ne'em?
se7en
Nie, bo nie zdążyli, bo Tech się śpieszył do Pragi. Moim zdaniem bez sensu, że robili support przed nim, przecież on z Krizzem sami daja rade rozjebać klub, a byłoby więcej czasu na jego show i wywiad
ked07
Moim zdaniem support do tego koncertu nie był potrzebny, ale jak już to Grubson dobrze się spisał z brygadą. Chociaż mogliście Rudiego wziąć chłopaki ;)
Si Łaj
Istnieje więcej fot z tego koncertu z takiej perspektywy? Koncert Techa był zajebisty, Grubsona nie znam, więc nic szczególnego nie powiem, byłem tylko trochę zażenowany niektórymi kawałkami XD
stuczyński
Grubson napisz coś o mie prose

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>