Fabryka Snów

Fabryka Snów

video
dodano: 2012-10-26 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Karwan feat.Tłusty Kot, Bojkot, Dj DBT - Za najlepsze akcje (prod.2sty) (official video) HD

Długo oczekiwany klip do chyba najbardziej hitowego numeru z "Fabryki Snów", czyli coś dla tych, którzy piją szluga, palą colę i spędzają wakacje w vaterlandzie.

recenzja
dodano: 2012-04-18 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 9)
Długo przyszło nam czekać na "cień nadziei na dzień dla dzielni". Po wielu zapowiedziach i dwóch singlach trafia do was w końcu "Fabryka Snów", czyli drugi solowy album Karwana.

Apetyt na coś dużego rozbudziło wydane w 2009 roku "Wielkie Serce", na którym ten 19-letni wówczas chłopaczek pokazał wielki autentyzm i wielki talent. Przedpremierowo sprawdziłem, czy po upływie trzech lat prawdziwość utrzymała się constans, a młody gniewny przerodził się w rapera pełną gębą.

recenzja
dodano: 2012-04-18 17:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 8)
Karwan - gość, który 3 lata temu rozpalił swoim "Wielkim Sercem" osiedla w tym kraju i stał się swoistą nadzieją podziemia. Gość, który pomimo ewidentnych braków we flow, kiepskiej dykcji i mało charakterystycznego głosu, porwał autentycznością i szczerością. Gość, który w wieku 19 lat miał taką charyzmę w nawijce, że potrafił przykuć słuchacza do głośnika i nie puszczać przez długie godziny.

Nadszedł czas, w którym 22-letni już Karwan wydał swoje drugie solo zatytułowane "Fabryka snów". Czy owa fabryka wyprodukowała dla nas materiał, który sprostał 3-letnim oczekiwaniom?

dodano: 2011-05-16 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)
Swoim "Wielkim Sercem" Karwan sprawił, że uwaga wielu fanów podziemnego rapu skupiła się także na Ostrołęce. Wyjątkowo udanym featuringiem na "Materiale Producenckim" (jak na razie to chyba jego życiówka) pokazał się jeszcze większej rzeszy słuchaczy i udowodnił, że mimo słyszalnych wciąż warsztatowych braków potencjał ma spory.

Dziś mamy dla was okładkę i tracklistę nadchodzącego pod koniec czerwca albumu "Fabryka Snów", na którym nie zabraknie głośnych ksywek.