DJ Revolution

DJ Revolution

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-09 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Marco Polo kojarzony jest zdecydowanie z eastcoastowym brzmieniem, ale jako że granice stawiają sami słuchacze to można powiedzieć, że nowym singlem z "PA2: The Director's Cut" trochę zagrał im na nosie. "West Coast Love" to bowiem collabo z dwiema ikonami zachodniego wybrzeża, MC Eihtem i Kingiem Tee, wsparte na gramofonach przez DJ-a Revolutiona. A jak brzmienie - east czy west? Przekonajcie się sami czy da się je zaszufladkować po którejś stronie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-05-16 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)

Marco Polo o "Newport Authority 2" mówił, że to coś więcej niż mixtape. Jak dla mnie to w ogóle nie jest mixtape, to darmowy pełny album z premierowymi trackami na dodatek często pochodzącymi od postaci dla rap-gry legendarnych. Niełatwo jest kontynuować coś tak znakomitego jak "Port Authority", jeden z najlepszych albumów producenckich zeszłej dekady, materiał który dla fanów boom-bapowego rapu był jak świeży oddech i przywrócenie wiary, że się jednak da. Kanadyjski producent z nowojorskim stanem umysłu wyszlifował swój charakterystyczny styl i zrobił sporą karierę. Nie każdy może się pochwalić, że z jego bitu uczyniono tło do spotu drużyny NBA (Brooklyn Nets) i że pracował praktycznie z każdym z kim chciał.

Wróćmy jednak do nowego materiału. Patrząc na tracklistę z jednej strony zaciera się ręce - mamy tutaj Rakima, Big Daddy Kane'a, Artifacts, Das EFX, Lil Fame'a, Tragedy'ego czy Large Professora. Z drugiej strony mała konsternacja bo legendy wymieszano z takimi postaciami jak Jaysaun, Big Gutta czy MidaZ The Beast. Spotkanie nowego ze starym w nurcie klasycznym to jednak cały czas kusząca oferta. Co się za nią kryje?

wydarzenie
dodano: 2012-12-20 23:32 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Zapraszamy na specjalną świąteczną edycję naszej piątkowej imprezy. Ze względu na wyjątkowy termin przygotowujemy dla Was śledzika i inne wigilijne przekąski oraz dobrze zmrożoną wódeczkę! Będzie można wpaść, napić się, zjeść, potańczyć i pogadać o miniomym roku przy najlepszych rapowych bitach!

Jeżeli nie straszny Wam zapowiadany koniec świata to z okazji świąt mamy także specjalną niespodziankę! Na naszego śledzika zaprosiliśmy do klubu 55 dwóch znakomitych graczy amerykańskiej sceny rap - Dj Revolution i Torae.

dodano: 2010-12-11 12:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 0)
Nie chodzi jednak o znanych bojowników o wolność dla afro-amerykanów, ale o ich naśladowców. Dwa różne flow, dwa różne charaktery - oba pasują do dobrych bitów Marco Polo. Posłuchajcie więc "Movement Music" w oczekiwaniu na album nowego zespołu podopiecznych DJa Revolution.