DJ Grazzhoppa

DJ Grazzhoppa

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-22 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Niewiele ponad dwa miesiące temu informowaliśmy was o niespodziewanej śmierci jednej z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych postaci w amerykańskim podziemiu hip-hopowym, rapera, blogera, dziennikarza i aktywisty Praverba The Wyse. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Earl Patrick McNease zmarł na skutek nagłego zatrzymania akcji serca podczas snu. Śmierć Praverba mocno wstrząsnęła wszystkimi, którzy go znali, czego wyrazem są rozliczne tribute'y dla rapera, na czele z utworem M-Dota "Praverbs" i albumem producenta o ksywie Soulution "In Memory of Praverb The Wyse".

Na początku listopada światło dzienne ujrzał natomiast jeden z ostatnich utworów, nad którymi P The Wyse pracował za życia - wyprodukowany przez LX Beats track "All A Dream" z gościnnym udziałem Kev Turnera i DJ'a Grazzhoppa. Świeżą zwrotkę w hołdzie znajomemu dograł też raper AWKWORD. Utwór ma znaleźć się na planowanym projekcie Praverb Tribute Album. Odsłuch w rozwinięciu.

dodano: 2013-03-26 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Jeśli uważnie śledzicie naszą stronę, to powinniście już kojarzyć postać reprezentującego Virginię MC o ksywie Praverb The Wyse. Tym razem Praverb udzielił się gościnnie obok rapera z Północnej Karoliny o pseudonimie Thee Tom Hardy w kawałku wyprodukowanym przez Brytyjczyka Sourface. Swoje trzy grosze do międzynarodowego collabo dorzucił też belgijski DJ, DJ Grazzhopppa.

dodano: 2010-10-04 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)


Szczerze mówiąc kolejne albumy z remixami, zazwyczaj nie robią już na nas takiego wrażenia jak kiedyś - jest ich dużo, często utrzymane są w podobnej stylistyce i prawie nigdy nie są w stanie choćby nawiązać do poziomu oryginału. To ile naczytałem się ciepłych słów o tym gościu, sprawiło, że "ReCon" ostatecznie trafiło do moich głośników. Wy też możecie pobrać je u nas za darmo i przekonać się co ma do zaoferowania ten koleś.

Kiedy dziennikarze z KevinNothingham.com poprosili go, żeby się przedstawił powiedział: "Was up everyone. I go by the name of Confidence. Representing that classic authentic hip-hop that's been missing from the game for quite some time". Kolejny, taki sam trueschoolowy producent z Bostonu?