DJ Doo Wop

DJ Doo Wop

recenzja
dodano: 2013-05-03 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Już w 1993 roku Frankie Cutlass pokazał, że latynosi potrafią produkować hip-hop w najlepszej formie. Udało mu się wypromować pierwszy hit zatytułowany "Puerto Rico", ale to drugi album niesamowitego talentu pochodzącego ze Spanish Harlem w Wielkim Jabłku jest najlepszym dokonaniem w jego dyskografii.

Nie tylko ze względu na obsadę, która oprócz Evil Twins mieści na jednym krążku takich mistrzów stylu jak Kool G Rap, Mobb Deep, M.O.P., Fat Joe, Big Daddy Kane, Smif-N-Wessun, Redman czy Heltah Skeltah. Bardziej ze względu na to, że podkłady znajdujące się na tym krążku są jasnym sygnałem - "tak, jestem tym koleżką, którego słuchają nowojorscy latynosi i potrafię robić kawałki specjalnie dla nich, ale potrafię też robić kawałki dla każdego kto kocha prawdziwy rap". W ten sposób powstała historia, bo "Politics & Bullshit" z 1997 roku jest pełne kawałków olbrzymiego kalibru, collabos, które są unikatowymi połączeniami i bitów, które sprawią, że musisz ustawić bas i dać głośniej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-02-26 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)

Po wielu latach wyczekiwania AZ pojawił się w Polsce nie na jeden koncert, ale od razu na cztery. Ciężko nie być zajaranym odbiorem, jak masz przed sobą pełną salę ludzi jarających się tym co robisz. AZ propsował polską publiczność na każdym kroku dodając, że "hip-hop tu jest", a teraz... AZ sam podzielił się własną relacją z koncertu w Katowicach dając nam prawie 40 minut materiału video ukazującego jak w Polsce przyjmuje się takie postaci. Film znajdziecie w rozwinięciu a przeprowadzony przez nas po warszawskim koncercie videowywiad już niebawem na Popkillerze.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-03-18 16:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 1)


W piątek swoją premierę miał nowy materiał Blaca noszący nazwę "The Master Builder Part II". Jest to dwupłytowe wydawnictwo, które serdecznie polecam każdej osobie jarającej się składem AOTP bądź też samym Blacastanem. "The Villain Part Deux"to krótkie video lecz przepotężne.