Detox

Detox

dodano: 2015-02-03 16:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Bang! Pora rozstrzygnąć konkurs na najlepszy remix utworu "Detox". Jak informuje słubicka ekipa Big Up Crew - autorami dwóch najlepszych remixów zostali Johny Beats oraz Hugiz! Dziękujemy wszystkim na udział! Gratulujemy zwycięzcą! BIG UP! A z nowymi wersjami "Detoxu" zapoznacie się w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-01-11 12:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Zapraszamy wszystkich producentów do wzięcia udziału w konkursie na remix utworu "Detox" Big Up Crew. W utworze tym oprócz Emrata, Kordaza, Woy-tiego i Grubego Tony'ego udzielają się VNM, Mops Bebsky i Dj Pete. Zasady są następujące: accapele utworu pobieremy stąd. Po skomponowaniu remixu, wysyłamy go w jakości 256 kbps na adres kordaz@wp.pl . Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia. Dnia 1 lutego ogłoszone zostaną wyniki.

dodano: 2014-07-06 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Zapraszamy do odsłuchu płyty "DETOX" ekipy Big Up Crew. Na płycie można usłyszeć takich gości jak VNM, Mops Bebsky, Basia Em, DJ Black Belt Greg, Dj Te, Dj Qmak, Dj Prox, Dj Danek, Dj Krug oraz Dj Pete. Za bity odpowiada w większości Expe, poza nim muzykę wyprodukowali: SoDrumatic, Stona, Bob Air oraz Mowglee. Płyta wydana w dwuskrzydełkowym digipacku, tłoczona oraz w folii. Album ukazał się nakładem Comeout Label i można go zamówić na stronie internetowej tego labelu.

dodano: 2014-06-17 19:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Zapraszamy do sprawdzenia trzeciego już singla ekipy Big Up Crew pt. "Detox" z nadchodzącego albumu o tym samym tytule. Wraz z singlem rusza preorder albumu "Detox", pierwsze 100 osób poza płytą otrzymają otwieracz z logiem "Big Up Crew DETOX". Album ukaże się 23.06.2014 nakładem Comeout Label. W rozwinięciu znajdziecie wspomniany singiel i link do preorderu materiału.

dodano: 2013-11-20 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kto pamięta Big Up Crew? Formacja dowodzona przez Emrata narobiła swego czasu sporo zamieszania w podziemiu a teraz powraca z nowym materiałem. "Szukam luzu" jest pierwszym singlem promującym album słubickiej grupy pt "Detox". Krążek ukaże się w grudniu 2013 nakładem Comeout Label. Produkcją zajął się one and only SoDrumatic a refren zapewniła Basia eM.