Chris Rivers

Chris Rivers

kategorie:
dodano: 2019-08-17 02:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Greatest In The Universe" to pierwszy album Chrisa Riversa w szeregach Mello Music Group. Syn Big Puna twierdzi, że próbował wycisnąć przy tym projekcie więcej niż 100% swoich możliwości.

dodano: 2016-09-16 18:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Choć wakacje już dawno za nami, to jednak za oknem pogoda czasami nadal dopisuje, a dlaczego nie przenieść się chociaż na chwilę za ocean na plażę i to nie z byle kim - bo z Chrisem Riversem. Kim jest Chris Rivers? Jeżeli nie wszyscy go znają, to na pewno kojarzycie jego ojca - Big Pun. Chris z uporem maniaka nagrywa nowe tracki, jest przy tym znakomitym wolnostylowcem, wielokrotnie gości na antenach radiowych, gdzie daje popis swoich umiejętności. Chyba jak nikt inny zasługuje na to, żeby dostać ten wymarzony kontrakt z duża wytwórnią i nagrać klasyk, jak jego tato. Na pewno nie można odmówić mu braku umiejętności. Dosyć gadania, przed państwem "Heatwave".

Tagi:
dodano: 2016-07-03 20:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Kolejny dzień, kolejne Drive By. Tym razem w kosmicznym stylu powraca GZA, tribute dla Las Vegas wydaje Dizzy Wright, a Jazz Cartier okazuje szacunek dla Lil Wayne'a. Mamy też nowy klip IAMSU! oraz połączenie sił dwóch Freshmanów XXL. Jednocześnie Gucci Mane przekonuje słuchaczy, że wszyscy raperzy są tak naprawdę jego dziećmi, Tory Lanez znów nagrywa utwór, który jest niepodobny do żadnego z poprzednich, a Saint Joe wydaje kawałek, w którym featuring dograł Chino XL.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-05-11 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

DJ Kay Slay to jedna z tych postaci, które potrafią zebrać obok siebie na tracku naprawdę ciekawe zestawienia. Tym razem w ulicznej, korzennej scenerii stawia obok siebie Papoose'a, Termanology'ego, Chrisa Riversa (syna Big Puna) i Williama Younga i daje im rozwinąć liryczne skrzydła w mixtape'owym stylu.