CentrumStrona

CentrumStrona

kategorie:
dodano: 2014-03-10 20:30 przez: Backstage Wrocław (komentarze: 0)

Już 13 marca CentrumStrona i Sensi/DjLem zaprezentują się na scenie wrocławskiego klubu Backstage Wrocław! 

BILETY:
15zł (rezerwacja mejlowa: boombaptour@gmail.com / imię, nazwisko + ilość biletów)
25zł (dzień koncertu)

Słuchacz Dobrego Rapu nie jest taki, żeby nie mieć czasem ochoty na powrót do lat, w których jego ulubiony gatunek muzyczny przeżywał swój najpełniejszy rozkwit. Dwie częstochowskie ekipy postanowiły Słuchaczowi Dobrego Rapu taki właśnie powrót umożliwić..

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2013-12-22 19:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Centrum Strona to ekipa w której skład wchodzą Igores, Złoty, Matis i DJ Boski Piotrek. Wspólnymi siłami grupa rozbiła konkurencję i wygrała pierwszą edycję programu ŻYWYRAP! Dzięki temu dziś na półkach sklepowych możemy znaleźć ich pierwszy legalny album zatytułowany "Świadkowie Patologii". Z tej właśnie okazji artyści zgodzili się udzielić nam wywiadu, w którym opowiedzieli m.in. o tej produkcji, nowych trendach w rapie i o... Arabie. 

video
dodano: 2013-12-05 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 5)

Centrum Strona - Klasyka (DIIL.TV HD)

Po sieci hula już nowy klip od grupy Centrum Strona. Ekipa reprezentująca klasyczne brzmienie atakuje nasze głośniki znów brudnym brzmieniem przypominającym lata 90. Obraz powstał do numeru "Klasyka". Jeśli podoba Wam się ten utwór sięgnijcie po legalny debiut tego zespołu i czekajcie na wywiad z Centrum Stroną, który pojawi się wkrótce na łamach naszego portalu.

dodano: 2013-11-25 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Częstochowska formacja Centrum Strona to zwycięzcy pierwszej edycji ŻywegoRapu, którzy w ten weekend wydali debiut nakładem Hemp Records. Jak mówi nam info prasowe Centrum Strona to "ekipa zajarana brzmieniem Nowego Jorku lat 90. Ich boom bap – bo taki rap, pełen trzeszczących basów, mocnych perkusji, wysokich temp, robią – jest pełen społecznych treści i mocnego przekazu. Dwóch MC: Matis i Złoty nie mają żadnych oporów, by na mikrofonach wyrażać swoje dość kontrowersyjne poglądy." Poniżej sprawdzicie cały krążek, gdzie gościnne udziały zaliczają Hemp Gru, Junior Stress czy O.S.T.R.

dodano: 2013-11-22 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

23 listopada to dzień ukazania się pierwszego legalnego krążka częstochowskiej ekipy CentrumStrona - zwycięzców pierwszej edycji programu Żywy Rap. Tego dnia odbędzie się również koncertowa premiera, wydanego nakładem Hemp Records albumu, "Świadkowie Patologii" - wydarzenie będzie miało miejsce w klubie Rura. Oprócz zespołu CentrumStrona na scenie częstochowskiego klubu pojawią się reprezentanci Hemp Records: Hemp Gru, BRZ, Hudy HZD oraz przedstawiciel miejscowej ekipy, Ćpunek STM aka RNS.

Równocześnie zapraszamy do sprawdzenia nowego singla pt "Wolne Konopie".