Boom Bap Na Rejonach! / CentrumStrona + Sensi/Dj Lem @Wrocław

Miejsce: 

Backstage, Kazimierza Wielkiego 1, Wrocław

Data: 

2014-03-13 20:00 to 2014-03-14 04:00

Już 13 marca CentrumStrona i Sensi/DjLem zaprezentują się na scenie wrocławskiego klubu Backstage Wrocław! 

BILETY:
15zł (rezerwacja mejlowa: boombaptour@gmail.com / imię, nazwisko + ilość biletów)
25zł (dzień koncertu)

Słuchacz Dobrego Rapu nie jest taki, żeby nie mieć czasem ochoty na powrót do lat, w których jego ulubiony gatunek muzyczny przeżywał swój najpełniejszy rozkwit. Dwie częstochowskie ekipy postanowiły Słuchaczowi Dobrego Rapu taki właśnie powrót umożliwić..

CentrumStrona i Sensi/Dj Lem zapraszają na BOOM BAP NA REJONACH 2014 Tour! 

Jako rzecze Złoty (CentrumStrona):

Bracia i Siostry! Mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkową podróż do lat 90. Oryginalne show dwóch ekip, niepowtarzalna impreza z atmosferą boombapowej prywatki! Zafundujemy Wam powrót do przeszłości - dajemy gwarancję, że nie będziecie chcieli wracać!

CENTRUM STRONA

Centrum Strona to częstochowska ekipa hip hopowa, w pełni zajarana brzmieniem Nowego Jorku lat 90. Ich boom bap – bo taki rap, pełen trzeszczących basów, mocnych perkusji, wysokich temp, robią – jest pełen społecznych treści i mocnego przekazu. Dwóch MC: Matis (Mateusz Wawrzyńczak) i Złoty (Marcin Strózik) nie mają żadnych oporów, by na mikrofonach wyrażać swoje dość kontrowersyjne poglądy. Produkcją zajmuje się głównie Matis, choć współpracują również z innymi beatmakerami, a charakteru ich brzmieniom nadaje beatboxer Igores (Igor Monczka), który na koncertach jest też hypemanem Matisa i Złotego. Do składu należy też skreczmajster DJ Boski Piotrek, który oskreczował i ocatował cała płytę „Świadkowie Patologii”. Stare brzmienia, mocne słowa, prawdziwy hip hop. Ich debiutancki album ukazał się 23 listopada 2013 nakładem Hemp Records.

http://www.centrumstrona.pl/

https://www.facebook.com/CentruMstrona

http://www.youtube.com/watch?v=BFEFxCnHxZk

SENSI

Częstochowski MC, współzałożyciel i reprezentant ekipy Hurragun. Jeden z ojców odrodzenia sceny boombap w Polsce. Od połowy lat 90-tych na podziemnej scenie rapowej świętego miasta. W 2011 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Fonografika, która wydała album Hurragun - "Hurrap". Rok Później pod szyldem londyńskiego labelu Blunted Astronaut Records ukazał się winyl Hurragun - "HurraFunk". W 2013 roku Sensi dołączył do sublabelu wytwórni Asfalt, sygnowanego przez O.S.T.R. - Tabasko Nagrania, co zaowocowało wydaniem solowego krążka "Full Flavour". Na koncie ma współpracę z takimi raperami i producentami jak: Liroy, Wojtas (Wzgórze Ya-Pa-3), O.S.T.R., Sztigar Bonko (dj Eprom), Hades (HaOs, HI-FI Banda), CENTRUMstrona, dj Haem, Green i wielu innych. W ramach różnych projektów zagrał wiele koncertów w Polsce, a także Wielkiej Brytanii czy Holandii. Podczas występów zawsze towarzyszy mu dj Lem. Ich połączenie to mieszanka scenicznego doświadczenia oraz energii, która udziela się widowni. Na koncie mają występy klubowe jak i plenerowe, m.in. na Heineken Opener 2008, czy Festiwal Hip-Hop Giżycko, Hip-Hop Elements, a także supporty przed m.in. El Da Sensei, A State of Mind, Masta Ace & Edo G czy Doujah Raze.

https://www.facebook.com/sensimc?fref=ts

Support:

Emczas & Kubancki (StayLazy)
Masiv x Midas / Metafora
C.O.A.C.H
Jackson (Uliczna Ferajna)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>