BRKF$T Club

BRKF$T Club

dodano: 2014-12-30 16:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 0)

Wieści wydawnicze od chicagowskiej formacji BRKF$T Club to w ostatnim czasie coraz rzadsze zjawisko. Lider grupy, Julian Malone postanowił wreszcie przerwać okres milczenia, wrzucając do sieci swój nowy utwór. ”I Live It” to kolejny singiel z zapowiedzianego ponad rok temu mixtape’u „#DIFFRNT”, którego data publikacji wciąż pozostaje nieznana. Miejmy jednak nadzieję, że premiera nastąpi niedługo i zmobilizuje ona pozostałych członków zespołu do  wytężonej pracy w studiu.

dodano: 2012-12-20 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Młoda scena Chicago ma się nieźle. Nie wiem tylko czy rzeczywiście za niezłe z perspektywy kultury uznać można to co dzieje się wokół Chief Keefa, który właśnie wydał swój album kandydujący w mojej prywatnej liście do miana najgłupszego na Świecie. Lil Reese i Lil Durk podpisali kontrakty z Def Jam'em, ale muzycznie jest to praktycznie ta sama kategoria trapowego bujania w lugerowym stylu, który, co trzeba przyznać, kapitalnie opanował Young Chop - producent stanowiący zdecydowanie największy talent z wyżej wymienionych ksywek. Młode Chicago to jednak nie tylko trap. Co więcej... Julian Malone po premierze pierwszego klipu jego macierzystej ekipy BRKF$T Club powiedział, że ich muzykę można określić jako "anti-trap". Fakt - numery tego młodego chłopaka zupełnie nie przypominają "Laughin To The Bank", a jeżeli kojarzyć je z czymś z nowej fali zyskującej popularność w Stanach to prędzej z Joeyem Bada$$em i jego Pro Era Crew.

W 2012 Julian Malone regularnie dostarczał nowe numery, o jednym z nich na Popkillerze pisał Marcin. W lutym pojawił się mixtape "Enemy: The Time And Loves Of Malone", który wzbudził spore zainteresowanie. Na tyle duże, że Julian w końcu dostał telefon od Peanut Butter Wolfa, który postanowił wcielić go w szeregi swojej legendarnej wytwórni - Stones Throw Records.