Blackout

Blackout

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-05-28 23:59 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Podczas oczekiwań na ujawnienie kolejnych Młodych Wilków nie zapomnijmy o premierach, które wciąż zalewają internet. Jedną z nich jest najnowszy singiel, o tytule "Aard". Kartky zamieścił go na swoim krążku "Blackout", który odbił się szerokim echem na polskiej rap scenie. Posłuchajcie, co tym razem zaserwował nam raper!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-03-04 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

QueQuality przedstawia pierwszy teledysk promujący nadchodzący album Kartky'ego pod tytułem "Blackout". Za produkcję tytułowego numeru, jak i całej płyty, odpowiada NoTime.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-19 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 7)

Tego pana znają wszyscy. Nie trzeba było nawet słuchać rapu, wystarczyło obejrzeć hitowy niegdyś film "How High", gdzie Redman i Meth stworzyli kultowe postacie Jamala i Silasa. Oczywiście duet muzycznie zabłysnął jeszcze bardziej. Kultowy "Blackout!" doczekał się w 2009 swojej kontynuacji, a dziś mamy kolejne przesłanki, że doczekamy się także trzeciej części sagi oraz... drugiej części filmu. Wszystko to zdradził w wywiadzie dla MTV Redman.

dodano: 2011-08-17 13:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 10)
O tym, jakim kozakiem jest pierwszy "Blackout" nie muszę chyba mówić. Album ma już 12 lat (jak ten czas leci), ale ani trochę się nie zestarzał. Z okazji Kempu wypadałoby więc nieco przybliżyć jakiś etap z życia panów Metha i Reda.

Celowo wybrałem powyższy utwór czyli "Da Rockwilder", gdyż uważam go za najfajniejszy numer duetu
. Jeśli nie słyszeliście całego wydawnictwa, to polecam sprawdzić. Cena, z tego co się orientuję, przekracza wartość polskich płyt o parę złotych, więc warto.