Redman o "Muddy Waters 2", "How High 2" i "Blackout 3"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-19 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 7)

Tego pana znają wszyscy. Nie trzeba było nawet słuchać rapu, wystarczyło obejrzeć hitowy niegdyś film "How High", gdzie Redman i Meth stworzyli kultowe postacie Jamala i Silasa. Oczywiście duet muzycznie zabłysnął jeszcze bardziej. Kultowy "Blackout!" doczekał się w 2009 swojej kontynuacji, a dziś mamy kolejne przesłanki, że doczekamy się także trzeciej części sagi oraz... drugiej części filmu. Wszystko to zdradził w wywiadzie dla MTV Redman.

"Zamierzamy zrobić "Blackout! 3". RZA, Erick Sermon ruszcie dupy! Rockwilder rusz dupę! Potrzebujemy "Blackout! 3". Kiedy zbierzemy bity od tej trójki dopiero zajmiemy się dobieraniem reszty producentów." - tyle w temacie "Blackout".

A co z "How High", do którego obaj nie mają bezpośrednio praw?: "Napisałem 9 lutego storyboard filmu i główny zarys scenariusza. Udowodnię wam, że ze mną ciężko będzie pogrywać.(...) "How High 2" powinniśmy zrobić z Universalem. Jeśli nie, to zrobimy w pełni własny film, mocno powiązany z marihuaną

Oprócz tego Redman pracuje obecnie nad "Muddy Waters 2: Even Muddier" kontynuacją solowej płyty "Muddy Waters", która ma być powrotem do korzeni. "Nie chcę mierzyć się z pierwszą częścią. Chcę pozwolić wam ponownie przeżyć brzmienie i doświadczenia z lat 90-tych. Nie będzie brzmienia nowej fali, szybkich hi-hatów... Będzie dużo sampli, dlatego nazywam to "Muddy Waters 2".

Fiddy
Ostre jaranko filmem i albumami , może panowie dzięki temu przeżyją swoją drugą młodość
jan palony
taaaa ... to mamo powtarzają z Mietkiem od kliku lat na koncertach, a nic w tej sprawie się nie ruszyło. Uwierzę, jak zobaczę ;)
im so baked
Noo kurwa Muddy Watters ma byc w starym brzmieniu a nie jakas napierdalanka, choc to tez Redmanowi dobrze wychodzi.
Blackout!
Jeżeli nie są to słowa rzucane na wiatr, no naprawdę jest na co czekać :) Jaranko
Trippy_Boy
Yeea czekam i jaram się !
shaolin masta
jaranko, wiadomo. liczę że plany zrealizują
cojestmacai
even fuckn' muddier a nie even muddier.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>