Bakflip

Bakflip

dodano: 2013-05-07 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Bakflip - "Trzeci" feat. Dj Flip

Nowy Bakflip w drodze. Jako dowód dostajemy niesamowicie nastrojowe, wręcz psychodeliczne video, ale to nie będzie chyba niespodzianką dla fanów zespołu. Może nią być nowe brzmienie zespołu, ale nie uważam, żeby była to zmiana na gorsze. No i w przypadku DJ'a Flipa nie ma mowy o jakiejkolwiek zmianie na gorsze. Video instruktażowe "jak w minutę i 11 sekund przekonać słuchacza, żeby czekał na album". Czekacie?

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje, Rock
dodano: 2012-06-14 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)
Jeśli Jasiek w Afroncie jest Lirycznie Wysublimowanym Chamem, to w ramach Bakflipa jego teksty i ekspresja nabierają zupełnie innego znaczenia. Bardzo mroczne, apokaliptyczne wizje pełne gorzkich wniosków dotyczących natury człowieka i mechanizmów funkcjonowania naszej rzeczywistości często zajmują miejsce złośliwości i zdystansowanego luzu. Zespół Bakflip niedawno przygotował dla nas zupełnie nową epkę/maxisingiel na który składa się osiem kawałków, które możecie pokochać lub znienawidzić, ale nie przejdziecie obok nich obojętnie. Zarówno za względu na ich formą jak i treść.

Janek, który po raz kolejny udowodnił, że jego mroczne, pełne jadu oblicze jest nie mniej fascynujące, ma za plecami odpowiednich ludzi. Z jednej strony Marek Dulewicz, który udziela się również wokalnie (z lepszym skutkiem niż ostatnio), z drugiej dbający o naprawdę potężne i zapadające w pamięć brzmienie Kamil Klusek, Marcin Turno i Maciek Lisowski.