Atut

Atut

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-19 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj poznaliśmy nominowanych do Fryderyków 2021 i o dziwo pojawiło się parę zaskoczeń. Żadnej nominacji nie otrzymał O.S.T.R., natomiast wyróżnieni zostali (i to nie w hip-hopowej kategorii) tacy artyści jak Miły ATZ, Sobel czy @atutowy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-20 16:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny tydzień i kolejny singiel od Medarda. Na oficjalnym kanale rapera pojawił się następny wynik współpracy z Atutem - kawałek "Mocarstwowe sny".

Trzeci numer Medarda ukazuje zupełnie inną stronę jego rapowego warsztatu. "Napisałem go w godzinę bez specjalnego rzeźbienia i dobierania słów. Kiedy wróciłem do niego następnego dnia stwierdziłem, że to zbyt prawdziwe, żeby ingerować w to ze względu na dbałość o detal". Zestawienie wspominek ze współczesnymi planami Medarda swoją rozbudowaną aranżacją doskonale podkreślił Atut.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-05 14:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na pierwszy weekend nowego roku mamy dla Was muzyczny powrót i transformację - współzałożyciel i wieloletni redaktor Popkillera Daniel Wardziński zmienia pseudonim, muzyczny klimat i atakuje nowym braggowym bangerem! Jako Med MC we współpracy ze Szpalowskym wydał chwalone albumy "Teraz Albo Nigdy" (2014) oraz EP "Lepiej Późno Niż Wcale" (2016). Na 2018 planuje dużą muzyczną kampanię, a otwiera ją braggowy numer "Zapisz sobie".

"Zapisz sobie" to pierwszy z długiej serii singli, które będą pojawiać się na kanale w najbliższych tygodniach. Więc zapisz sobie. Wyprodukowany przez Atuta banger to rapowe "nowy rok, nowy ja", tylko że na serio. Nowa ksywa, nowy fanpage i zupełnie nowa stylówka. Inspirowany brytyjskimi brzmieniami kawałek można sprawdzić na kanale Medarda na YouTube.

Tagi:
video
dodano: 2017-06-22 10:06 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Ad.M.a przerywa ciszę! Pochodząca z Chełma raperka, uczestniczka 4-tej edycji Młodych Wilków, zaprezentowała nowy utwór promujący album "Fox", wyprodukowany przez Atuta. Ad.M.a pokazała się słuchaczom w nieznanej dotychczas stylistyce - na mocnym, bujającym bicie, z którym skojarzylibyśmy prędzej Tygę i Chrisa Browna niż naszą rodzimą artystkę. Za miks i mastering utworu odpowiada Bartosz Kasowski z 3/4 Lab, teledysk również jest dziełem tej ekipy. Dyskografię Ad.M.y zamyka album "Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na Ziemię"

Tagi:
dodano: 2014-09-05 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

2 września to dzień w którym światło dzienne ujrzała płyta pt. "Z czystej ciekawości" od duetu Atut / Dj Funky. Kolejne wydawnictwo 3/4 UDGS Label to dawka świeżego rapu prosto z brudnego południa. Atut bez problemu sprawdza się zarówno w klasycznej konwencji, jak i w nowoczesnych brzmieniach. Wszechstronność Atuta znajduje swoje odzwierciedlenie także w muzyce. 'Z czystej ciekawo?ci' jest w całości wyprodukowane przez rapera z Sosnowca. Na płycie usłyszymy gościnne występy: Kamela, Danta, Świra, Doppio czy Basstka. W rozwinięciu znajdziecie odsłuch materiału, link do pobrania oraz zamówienia wersji fizycznej.

video
dodano: 2014-08-31 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Atut / Dj Funky - W sercu (Official Video)

Zapraszam do obejrzenia nowego klipu duetu Atut/Dj Funky, który został zrealizowany do utworu pt. „W sercu”. Teledysk promuje najnowszy album duetu pt. „Z czystej ciekawości”, który będzie miał swoją premierę już jutro. Za realizację klipu odpowiadają: saltyskills.

Tagi: