Arrogant Style Wars Battle

Arrogant Style Wars Battle

wydarzenie
dodano: 2014-04-25 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Już w najbliższą sobotę, 26 kwietnia w krakowskim klubie Lizard King odbędzię się finał drugiej edycji bitwy freestyle Arrogant Style Wars!O mistrzowski tytuł będą walczyć wyłonieni podczas eliminacji w Krakowie, Katowicach, Warszawie i Kielcach zawodnicy: Szyderca, Villmar, Peus, Host, Konrad, Iwan, Żabson i Zetha.

Koncerty zagrają KęKę, Kaen, Solar/Białas oraz Kobik/Kleban/Deys.

video
dodano: 2014-03-23 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jesteśmy już na półmetku freestyle'owego turnieju, który odwiedza Kraków, Katowice, Warszawę i Kielce, by zmagania zakończyć w krakowskim finale.

Podczas pierwszych dwóch imprez eliminacyjnych Arrogant Style Wars Freestyle Battle w Krakowie i Katowicach, do wielkiego finału awansowali Szyderca, Villmar, Peus i Host. Spotkają się oni podczas wielkiego finału 26.04 w krakowskim klubie Lizard King walcząc o nagrody o łącznej wartości ponad 3000zł. Najbliższa impreza eliminacyjna odbędzie się już 29.03 w Warszawie, w klubie Zinc, gdzie koncerty zagrają Tomb, Kobik/Kleban i Deys. Mamy video z obu odbytych już bitew.

wydarzenie
dodano: 2014-03-02 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Arrogant Style Wars Battle to druga edycja jednej z największych bitew freestyle w Polsce. Na przestrzeni marca i kwietnia, podczas czterech imprez eliminacyjnych w Krakowie, Katowicach, Warszawie i Kielcach, jury wyłoni ośmiu najlepszych zawodników. Zmierzą się oni ze sobą podczas wielkiego finału 26-go kwietnia w krakowskim klubie Lizard King, gdzie koncert zagrają m.in. Kaen, Kękę, Solar i Białas.