Host

Host

video
dodano: 2014-03-23 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jesteśmy już na półmetku freestyle'owego turnieju, który odwiedza Kraków, Katowice, Warszawę i Kielce, by zmagania zakończyć w krakowskim finale.

Podczas pierwszych dwóch imprez eliminacyjnych Arrogant Style Wars Freestyle Battle w Krakowie i Katowicach, do wielkiego finału awansowali Szyderca, Villmar, Peus i Host. Spotkają się oni podczas wielkiego finału 26.04 w krakowskim klubie Lizard King walcząc o nagrody o łącznej wartości ponad 3000zł. Najbliższa impreza eliminacyjna odbędzie się już 29.03 w Warszawie, w klubie Zinc, gdzie koncerty zagrają Tomb, Kobik/Kleban i Deys. Mamy video z obu odbytych już bitew.

dodano: 2012-08-20 19:30 przez: Jacek Kowalczyk (komentarze: 32)


Do Warszawy dotarliśmy z Hradec dopiero dziś rano, ale materiałów dzięki technologicznemu postępowi udało nam się zamieścić już całkiem sporo. Krążące na Bitwie żarty, że puścimy walki na gwiazdkę tym razem nie będą więc miały pokrycia a żeby było jeszcze ciekawiej, to dziś ostatnia walka dnia pierwszego i pierwsza dnia drugiego - a w niej legendarne już "Pussy Control" (by Rymek) autorstwa Jacka, znanego również jako Dżojco.