ADHD

ADHD

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-09-15 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Osiedlowy zen" to kolejny singiel od Bezczela. Jest to świadome nawiązanie  i hip-hopowy hołd dla jednego z klasyków od ekipy WWO pt. "Sen". Białostocki raper zapowiada tym samym kolejny album, który ukaże się nakładem niezależnej wytwórni ADHD, przy wsparciu Step Dystrybucji. Będzie to 8 z kolei legalne wydawnictwo, a 4 solowe. Tytuł i okładka zostaną ujawnione niebawem.

Tagi:
video
kategorie:
dodano: 2017-04-05 16:40 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

ADHD, ekipa reprezentująca Wrocław, zaprezentowała nowy klip. Kawałek "Noce na dnie" wyprodukował Opiat. "Chodź z nami. Spójrz naszymi oczami na Wrocław. Poznaj perspektywę z dna nocy. My znamy ją doskonale, ale jeśli się dobrze wsłuchasz, zrozumiesz, że nie napawa nas to dumą. Mimo tego życzymy Ci dobrej zabawy w doborowym towarzystwie." - mówią sami artyści.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-08-01 17:32 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już długi czas krążyły nieoficjalne plotki o zmianie stajni przez Bonsona, a od pewnego momentu wręcz już wszystko było wiadomo. Dzisiaj wytwórnia Stoprocent oficjalnie potwierdziła podpisanie umowy z duetem Bonson/Matek. Zatem z jednej strony - transfer, jako że legalna reedycja albumu "Historia Po Pewnej Historii" wyszła w Koka Beats, ale z drugiej strony, jak to stwierdził Bons, artyści przecież nigdzie nie idą, tylko zostają w Szczecinie. Wini rozszerzył Stopro Armię także o jeszcze jedną formację - jest nią do tej pory nieznany szerzej zespół ADHD.

dodano: 2013-04-04 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"ADHD" to tytułowy singiel z solowej płyty Bezczela, która w pierwszym tygodniu sprzedaży zadebiutowała na 6 miejscu listy OLiS. Utwór wyprodukowany przez Chmuroka jest jednym z ostatnich singli promujących album członka Fabuły. Obecnie raper pracuje już nad kolejnym projektem.

video
dodano: 2012-11-17 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Bezczel | FABUŁA - Urodzeni z krzykiem, wychowani w buncie | Prod. Welon | OFFICIAL VIDEO

Po bardzo udanym krążku z Kobrą Bezczel nie ustaje w działaniach. Solowy album członka Fabuły „ADHD" trafi do sklepów nakładem PROFORMA Label w pierwszym kwartale 2013 roku a teraz dostajemy pierwszy singiel. Bardzo szczery i osobisty utwór nosi tytuł „Urodzeni z krzykiem, wychowani w buncie" a produkcją zajął się Welon.

Tagi: