Hinol Polska Wersja zaskakuje - singiel w klimacie Drum and Bass!

współpraca płatna
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-03-08 17:44 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Hinol Polska Wersja postanowił kolejny raz zaskoczyć odbiorców - raper od dawna kombinuje z wokalem i szuka nowych form oraz brzmień, tym razem zderzył swój styl w odsłonie ragga z klimatem drum and bass.

Muzykę do utworu wyprodukował 2CHECK, za mix odpowiedzialny jest Waldemar Dańczak "Holosonix", zaś przy montażu teledysku czynny udział brał Hinol.

Preorder albumu "Coś mi mówi" znajdziecie tutaj. Płyta ukaże się 19 kwietnia i ma być najbardziej osobistym z dotychczasowych materiałów Hinola.

Na trasie członek Polskiej Wersji zagra też wyjątkowy koncert - odbędzie się on na kultowym obiekcie COS Torwar w Warszawie. "To spełnienie moich marzeń" - mówi Hinol w specjalnym filmie zapowiadającym to wydarzenie. Bilety możecie już kupować na stronie hinol.pl.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z D.A. Records

Pod filmem znajduje się ankieta, w której zagłosujesz na swoich faworytów w ramach Popkillerów 2024. Głosowanie dostępne jest w 28 kategoriach - na Freestyle'owca 25-lecia, Próbę Czasu (Album Roku 2013 z perspektywy 10 lat) oraz w 20 polskich i 6 zagranicznych kategoriach dotyczących roku 2023.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>